Aktualności

Remis młodzików w Lubyczy Królewskiej

Ósmego czerwca drużyna prowadzona przez trenera Jarosława Wolskiego udała się do Lubyczy Królewskiej, by rozegrać przedostatnią  kolejkę. Przed meczem było wiadomo, że trener młodej grupy nie będzie mógł skorzystać z ośmiu zawodników, lecz nie sprawiło to problemów aby trener skompletował kadrę. Już w trzeciej minucie drużyna  STSu straciła bramkę, ale to bardziej zmobilizowało drużynę i już w 15 minucie wyrównuje Hubert Kordas po indywidualnej akcji. Natomiast w 18 minucie dał nam prowadzenie Kamil Głowacki,  który pewnie wykorzystał karnego. W 50 minucie drużyna gospodarzy wyrównała, po błędzie w kryciu z rzutu rożnego. Podsumowując, drużyna zagrała bardzo dobry mecz, pokazała na boisku walkę i chęć pomocy koledze, co zawiodło w meczu z Radecznicą. Przed nami jeszcze jeden mecz ligowy z drużyną Zryw Ulhówek i mam nadzieję, że skończymy rundę wiosenną bez żadnej porażki.

Skład:

Michał Detko, Konrad Spryszak, Bartosz Łyś, Bartosz Radliński, Kacper Ordyniec, Kamil Głowacki, Hubert Kordas, Patryk Waga, Karol Ślepko, Paweł Detko, Oliwier Kłembokowski