Aktualności

Remis po ciekawym meczu

Gryf – Unia Hrubieszów

Bramki : Popko 68′ – ? 64′

Skład:
Dobromilski – Burak, Blonka, Dobromilski, Magryta – Flaga, Kierepka – Cebula Kacper, Goździuk (63′ Popko), Gromek (53′ Krawiec) – Gałka

Cały mecz trzymał w napięciu, a kibice zgromadzeni na stadionie mogli z zadowolenie wracać do domów. Od pierwszej minuty delikatną przewagę w środkowej części boiska miała Unia, ale to nasza drużyna tworzyła groźniejsze sytuacje , już w pierwszej minucie źle piłkę przyjął we własnym polu karnym zawodnik gości , która odbiła mu się od ręki niestety sędzia nie podyktował karnego, dwie wrzutki Cebuli niestety nie zmalały drogi do bramki. Najdogodniejszą sytuację mieliśmy po stałym fragmencie gry, w zmieszaniu w polu karnym piłka odbiła się od słupka.

Druga połowa to gra podobna, Unia więcej posiadała piłkę , ale nic z tego nie wychodziło, a to my ponownie mieliśmy dogodną sytuację , Gałka uderzył z 8 metrów , niestety bramkarz gości zdołał końcem palców wybić piłkę na rzut rożny. Bramka dla zespołu z Hrubieszowa padła po rzucie rożnym. natomiast , chwilkę później padła bramka wyrównująca strzelał Gałka a dobijał Popko. Brawa dla całej drużyny za walkę i za dobrą grę.