Rozczarowanie

Potok Sitno – Gryf 2:2(0:2)

Bramki : Pyś 73′, Samulak 87′ – Dobromilski D 4′, Gałka 10′

Skład: Dobromilski P – Burak, Blonka (68′ Flaga), Dobromilski D, Magryta – Kierepka (80′ Gąska), Tomaszewski – Gromek(46′ Cebula), Gożdziuk, Ząbczyk – Gałka(86′ Wolski)

Po tym jaki stan był murawy w Sitnie nasza drużyna wiedziała ,że mecz wygra drużyna która odda więcej serca i walki na boisku, i wszystko dobrze układało się do 65minuty. Szybko strzelone bramki wydawało się ustawiły mecz , niestety pod koniec meczu zabrakło walki bo siły były.
Ale od początku pierwszą bramkę zdobyliśmy po stałym fragmencie wrzucał Ząbczyk, a piętką bramkę strzelił Dobromilski. Kolejna akcja i 0:2 a najsprytniej w polu karnym zachował się Gałka. W pierwszej połowie gospodarze mieli jedną sytuację stuprocentową , ale nasz bramkarz zachował się bardzo dobrze, my natomiast jeszcze raz zagroziliśmy bramce ale niestety Ząbczyk uderzał niecelnie. Druga połowa nie zapowiadała takiej nerwówki, bo do 65 min Potok nie stwarzał groźnych sytuacji. Po drugiej stronie działo się o wiele więcej niestety w kilku sytuacjach zabrakło dokładnego ostatniego podania od Ząbczyka i Cebuli. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach najpierw bezpośrednio z wolnego Pyś, później głową Samulak. Chociaż straciliśmy punkty po raz kolejny już lepiej to wyglądało niż w poprzednim meczu. I wielkie brawa dla Przemka Gałki , który we wtorek na treningu doznał groźnej kontuzji, a już w niedzielę grając nie do końca sprawny walczył za dwóch.