Aktualności

Sparing młodzików z Niedzwiadkiem Chełm

W dniu 23 marca drużyna  młodzika starszego rozegrała kolejny sparing.  Przeciwnikiem młodych zawodników Gryfu była drużyna z ligi  wojewódzkiej  Niedźwiadek Chełm. Graliśmy 3x 25 min, mecz zakończył się wynikiem 5:5. Bramki strzelali  Wojtek Bzdeń,  Karol Ślepko,  Hubert Kordas oraz 2 samobójcze bramki. Trener przed spotkaniem nie mógł skorzystać z obecności na sparingu zawodników: Kacpra Ordyńca, Michał Detko,  Mateusza Magdziarza,  Szymona Wojczuka oraz Wiktora Bełza. Przed rozpoczęciem sparingu zawodnicy mieli założenia taktyczne. Między innymi mieli w planie grać wysokim  pressingiem, dzięki temu drużyna  zdobyła swoje dwie bramki. Z przebiegu  meczu to NIEDŹWIADEK Chełm  miał więcej z gry, więcej stałych fragmentów lecz składniejsze akcje przeprowadzała drużyna STSu. Po dzisiejszym meczu można wyróżnić Kamila Głowackiego, który zagrał na  nowej pozycji czyli w środku pomocy. Gdyby drużyna grała w regulaminowym czasie 60 min, wygrała by 5:2. Po upływie 61 min drużyna straciła siłę.

Skład: Mikołaj Szewczuk, Mikołaj Kawala,  Hubert Kordas, Kamil Głowacki, Bartosz Łyś,  Krystian Golec,  Paweł Detko, Bartosz Radliński,  Adam Kowalski,  Oliwier Klembokowski, Aleksander Koziński, Wojciech Bzdeń, Konrad Spryszak,  Karol Ślepko.