Aktualności

Sparing z Omega Stary Zamość

Omega Stary Zamość – STS Gryf 1:0(0:0)
bramka – 50′

Skład: Pałażnik – Wolski, Burak, Blonka(46′ Cebula Kr), Galan(55′ Zub)- Nizioł (40′ Cebula Kacper), Gożdziuk, Świrgoń(15′ Bondyra(43′ Łuczka )), Adamczuk( 55′ Karpowicz), Głowacki(55’Grosman) – Bargieł (50′ Sałamacha)

Cały mecz nie owocował w wiele sytuacji podbramkowych, każda z drużyn miała po jednej „setce”. W pierwszej połowie zawodnik gospodarzy uderzał z 5 m głową , bardzo dobrą interwencją popisał się Patryk. Swoją szansę mieliśmy w 55 minucie – sam na sam z bramkarzem Omegi (Adrianem Szopą) stanął Grzesiek Głowacki, niestety nie trafił do siatki. Bramkę straciliśmy na początku II połowy po rzucie rożnym i samobójczym trafieniu.
Trzeba przyznać ze drużyna gospodarzy była dojrzalsza piłkarsko, ale niewiele z tego wynikało. My natomiast bardzo dobrze zagraliśmy taktycznie.