Terminarz I Zespół

Kolejka nr 1

MECZ WYNIK DATA
1 Omega Stary Zamość PAUZJE :
2 Cosmos Józefów Gryf Gmina Zamość 3 : 1 2019-08-10 11:00
3 Victoria Łukowa Pogoń 96 Łaszczówka 3 : 3 2019-08-29 17:00
4 BŁĘKITNI OBSZA Grom Różaniec 1 : 0 2019-08-11 17:00
5 Metalowiec Goraj Olimpiakos Tarnogród 2 : 1 2019-08-11 17:00
6 Igros Krasnobród Olimpia Miączyn 3 : 1 2019-08-10 17:00
7 Roztocze Szczebrzeszyn Potok Sitno 3 : 0 2019-08-11 11:00
8 Tanew Majdan Stary Korona Łaszczów 5 : 1 2019-08-11 17:00
Kolejka nr 2
MECZ WYNIK DATA
9 PAUZJE Korona Łaszczów :
10 Potok Sitno Tanew Majdan Stary 3 : 4 2019-08-15 15:00
11 Olimpia Miączyn Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 1 2019-08-15 15:00
12 Olimpiakos Tarnogród Igros Krasnobród 0 : 2 2019-08-15 15:00
13 Grom Różaniec Metalowiec Goraj 6 : 0 2019-08-15 15:00
14 Pogoń 96 Łaszczówka BŁĘKITNI OBSZA 2 : 2 2019-08-15 15:00
15 Gryf Gmina Zamość Victoria Łukowa 2 : 0 2019-08-15 15:00
16 Omega Stary Zamość Cosmos Józefów 6 : 1 2019-08-13 18:00
Kolejka nr 3
MECZ WYNIK DATA
17 Cosmos Józefów PAUZJE :
18 Victoria Łukowa Omega Stary Zamość 2 : 5 2019-08-18 17:00
19 BŁĘKITNI OBSZA Gryf Gmina Zamość 0 : 2 2019-08-18 17:00
20 Metalowiec Goraj Pogoń 96 Łaszczówka 1 : 2 2019-08-18 17:00
21 Igros Krasnobród Grom Różaniec 1 : 3 2019-08-17 17:00
22 Roztocze Szczebrzeszyn Olimpiakos Tarnogród 3 : 1 2019-08-18 17:00
23 Tanew Majdan Stary Olimpia Miączyn 3 : 0 2019-08-17 17:00
24 Korona Łaszczów Potok Sitno 6 : 1 2019-08-17 13:00
Kolejka nr 4
MECZ WYNIK DATA
25 PAUZJE Potok Sitno :
26 Olimpia Miączyn Korona Łaszczów 2 : 1 2019-08-25 17:00
27 Olimpiakos Tarnogród Tanew Majdan Stary 0 : 3 2019-08-25 16:00
28 Grom Różaniec Roztocze Szczebrzeszyn 7 : 2 2019-08-25 17:00
29 Pogoń 96 Łaszczówka Igros Krasnobród 3 : 3 2019-08-24 13:00
30 Gryf Gmina Zamość Metalowiec Goraj 1 : 1 2019-08-24 17:00
31 Omega Stary Zamość BŁĘKITNI OBSZA 2 : 0 2019-08-25 17:00
32 Cosmos Józefów Victoria Łukowa 1 : 3 2019-08-25 17:00
Kolejka nr 5
MECZ WYNIK DATA
33 Victoria Łukowa PAUZJE :
34 BŁĘKITNI OBSZA Cosmos Józefów : 2019-09-01 16:00
35 Metalowiec Goraj Omega Stary Zamość : 2019-09-01 16:00
36 Igros Krasnobród Gryf Gmina Zamość : 2019-09-01 17:00
37 Roztocze Szczebrzeszyn Pogoń 96 Łaszczówka : 2019-09-01 17:00
38 Tanew Majdan Stary Grom Różaniec : 2019-09-01 17:00
39 Korona Łaszczów Olimpiakos Tarnogród : 2019-09-01 17:00
40 Potok Sitno Olimpia Miączyn : 2019-09-01 16:00
Kolejka nr 6
MECZ WYNIK DATA
41 PAUZJE Olimpia Miączyn :
42 Olimpiakos Tarnogród Potok Sitno : 2019-09-07 16:00
43 Grom Różaniec Korona Łaszczów : 2019-09-08 16:00
44 Pogoń 96 Łaszczówka Tanew Majdan Stary : 2019-09-07 13:00
45 Gryf Gmina Zamość Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-09-08 16:30
46 Omega Stary Zamość Igros Krasnobród : 2019-09-07 11:00
47 Cosmos Józefów Metalowiec Goraj : 2019-09-08 17:00
48 Victoria Łukowa BŁĘKITNI OBSZA : 2019-09-08 16:00
Kolejka nr 7
MECZ WYNIK DATA
49 BŁĘKITNI OBSZA PAUZJE :
50 Metalowiec Goraj Victoria Łukowa : 2019-09-15 16:00
51 Igros Krasnobród Cosmos Józefów : 2019-09-14 17:00
52 Roztocze Szczebrzeszyn Omega Stary Zamość : 2019-09-15 16:00
53 Tanew Majdan Stary Gryf Gmina Zamość : 2019-09-15 16:00
54 Korona Łaszczów Pogoń 96 Łaszczówka : 2019-09-15 14:00
55 Potok Sitno Grom Różaniec : 2019-09-14 16:00
56 Olimpia Miączyn Olimpiakos Tarnogród : 2019-09-15 15:00
Kolejka nr 8
MECZ WYNIK DATA
57 PAUZJE Olimpiakos Tarnogród :
58 Grom Różaniec Olimpia Miączyn : 2019-09-22 16:00
59 Pogoń 96 Łaszczówka Potok Sitno : 2019-09-21 13:00
60 Gryf Gmina Zamość Korona Łaszczów : 2019-09-22 14:00
61 Omega Stary Zamość Tanew Majdan Stary : 2019-09-22 15:00
62 Cosmos Józefów Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-09-21
63 Victoria Łukowa Igros Krasnobród : 2019-09-22 15:00
64 BŁĘKITNI OBSZA Metalowiec Goraj : 2019-09-21
Kolejka nr 9
MECZ WYNIK DATA
65 Metalowiec Goraj PAUZJE :
66 Igros Krasnobród BŁĘKITNI OBSZA : 2019-09-28 16:00
67 Roztocze Szczebrzeszyn Victoria Łukowa : 2019-09-28 15:00
68 Tanew Majdan Stary Cosmos Józefów : 2019-09-29 16:00
69 Korona Łaszczów Omega Stary Zamość : 2019-09-29 14:00
70 Potok Sitno Gryf Gmina Zamość : 2019-09-29 15:00
71 Olimpia Miączyn Pogoń 96 Łaszczówka : 2019-09-29 15:00
72 Olimpiakos Tarnogród Grom Różaniec : 2019-09-28
Kolejka nr 10
MECZ WYNIK DATA
73 PAUZJE Grom Różaniec :
74 Pogoń 96 Łaszczówka Olimpiakos Tarnogród : 2019-10-06 12:00
75 Gryf Gmina Zamość Olimpia Miączyn : 2019-10-06 13:00
76 Omega Stary Zamość Potok Sitno : 2019-10-06 15:00
77 Cosmos Józefów Korona Łaszczów : 2019-10-05
78 Victoria Łukowa Tanew Majdan Stary : 2019-10-05
79 BŁĘKITNI OBSZA Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-10-05
80 Metalowiec Goraj Igros Krasnobród : 2019-10-05 15:00
Kolejka nr 11
MECZ WYNIK DATA
81 Igros Krasnobród PAUZJE :
82 Roztocze Szczebrzeszyn Metalowiec Goraj : 2019-10-13 15:00
83 Tanew Majdan Stary BŁĘKITNI OBSZA : 2019-10-13 15:00
84 Korona Łaszczów Victoria Łukowa : 2019-10-13 14:00
85 Potok Sitno Cosmos Józefów : 2019-10-13 15:00
86 Olimpia Miączyn Omega Stary Zamość : 2019-10-13 15:00
87 Olimpiakos Tarnogród Gryf Gmina Zamość : 2019-10-12
88 Grom Różaniec Pogoń 96 Łaszczówka : 2019-10-13 15:00
Kolejka nr 12
MECZ WYNIK DATA
89 PAUZJE Pogoń 96 Łaszczówka :
90 Gryf Gmina Zamość Grom Różaniec : 2019-10-20 14:00
91 Omega Stary Zamość Olimpiakos Tarnogród : 2019-10-20 15:00
92 Cosmos Józefów Olimpia Miączyn : 2019-10-19
93 Victoria Łukowa Potok Sitno : 2019-10-19
94 BŁĘKITNI OBSZA Korona Łaszczów : 2019-10-19
95 Metalowiec Goraj Tanew Majdan Stary : 2019-10-20 15:00
96 Igros Krasnobród Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-10-20 15:00
Kolejka nr 13
MECZ WYNIK DATA
97 Roztocze Szczebrzeszyn PAUZJE :
98 Tanew Majdan Stary Igros Krasnobród : 2019-10-27 14:00
99 Korona Łaszczów Metalowiec Goraj : 2019-10-27 13:00
100 Potok Sitno BŁĘKITNI OBSZA : 2019-10-27 14:00
101 Olimpia Miączyn Victoria Łukowa : 2019-10-27 11:00
102 Olimpiakos Tarnogród Cosmos Józefów : 2019-10-26
103 Grom Różaniec Omega Stary Zamość : 2019-10-27 15:00
104 Pogoń 96 Łaszczówka Gryf Gmina Zamość : 2019-10-27 14:00
Kolejka nr 14
MECZ WYNIK DATA
105 PAUZJE Gryf Gmina Zamość :
106 Omega Stary Zamość Pogoń 96 Łaszczówka : 2019-11-03 13:00
107 Cosmos Józefów Grom Różaniec : 2019-11-02
108 Victoria Łukowa Olimpiakos Tarnogród : 2019-11-02
109 BŁĘKITNI OBSZA Olimpia Miączyn : 2019-11-02
110 Metalowiec Goraj Potok Sitno : 2019-11-03 13:00
111 Igros Krasnobród Korona Łaszczów : 2019-11-03 14:00
112 Roztocze Szczebrzeszyn Tanew Majdan Stary : 2019-11-03 14:00
Kolejka nr 15
MECZ WYNIK DATA
113 Tanew Majdan Stary PAUZJE :
114 Korona Łaszczów Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-11-09 13:00
115 Potok Sitno Igros Krasnobród : 2019-11-09 14:00
116 Olimpia Miączyn Metalowiec Goraj : 2019-11-10 11:00
117 Olimpiakos Tarnogród BŁĘKITNI OBSZA : 2019-11-09
118 Grom Różaniec Victoria Łukowa : 2019-11-10 14:00
119 Pogoń 96 Łaszczówka Cosmos Józefów : 2019-11-10 11:00
120 Gryf Gmina Zamość Omega Stary Zamość : 2019-11-09 13:00