Terminarz II Zespół

Kolejka nr 1, data: 2019-08-07

MECZ WYNIK DATA
1 Perła Deszkowice Sparta Wożuczyn : 2019-08-31
2 Metanoja Lipsko Ruch Machnów Nowy : 2019-08-31 15:30
3 Szyszła Tarnoszyn Perła Telatyn : 2019-08-31 17:00
4 Gryf Gmina Zamość Ostoja Skierbieszów : 2019-08-31 11:00
5 Huragan Hrubieszów GKS Tarnawatka : 2019-09-01 13:00
6 Delta Nielisz Orion Stihl Jacnia : 2019-09-01 16:00
Kolejka nr 2, data: 2019-09-07
MECZ WYNIK DATA
7 Sparta Wożuczyn Delta Nielisz : 2019-09-07
8 GKS Tarnawatka Orion Stihl Jacnia : 2019-09-08 16:00
9 Ostoja Skierbieszów Huragan Hrubieszów : 2019-09-07 16:00
10 Perła Telatyn Gryf Gmina Zamość : 2019-09-08 12:00
11 Ruch Machnów Nowy Szyszła Tarnoszyn : 2019-09-08 15:00
12 Perła Deszkowice Metanoja Lipsko : 2019-09-08 16:00
Kolejka nr 3, data: 2019-09-14
MECZ WYNIK DATA
13 Metanoja Lipsko Sparta Wożuczyn : 2019-09-14 14:30
14 Szyszła Tarnoszyn Perła Deszkowice : 2019-09-15 15:00
15 Gryf Gmina Zamość Ruch Machnów Nowy : 2019-09-14 16:00
16 Huragan Hrubieszów Perła Telatyn : 2019-09-15 13:00
17 Ostoja Skierbieszów Orion Stihl Jacnia : 2019-09-14
18 Delta Nielisz GKS Tarnawatka : 2019-09-15 16:00
Kolejka nr 4, data: 2019-09-21
MECZ WYNIK DATA
19 Sparta Wożuczyn GKS Tarnawatka : 2019-09-21
20 Ostoja Skierbieszów Delta Nielisz : 2019-09-22 16:00
21 Perła Telatyn Orion Stihl Jacnia : 2019-09-21
22 Ruch Machnów Nowy Huragan Hrubieszów : 2019-09-21
23 Perła Deszkowice Gryf Gmina Zamość : 2019-09-22 13:00
24 Metanoja Lipsko Szyszła Tarnoszyn : 2019-09-21 14:30
Kolejka nr 5, data: 2019-09-28
MECZ WYNIK DATA
25 Szyszła Tarnoszyn Sparta Wożuczyn : 2019-09-28
26 Gryf Gmina Zamość Metanoja Lipsko : 2019-09-28 16:00
27 Huragan Hrubieszów Perła Deszkowice : 2019-09-29 14:00
28 Ruch Machnów Nowy Orion Stihl Jacnia : 2019-09-28
29 Delta Nielisz Perła Telatyn : 2019-09-29 16:00
30 GKS Tarnawatka Ostoja Skierbieszów : 2019-09-29 15:00
Kolejka nr 6, data: 2019-10-05
MECZ WYNIK DATA
31 Sparta Wożuczyn Ostoja Skierbieszów : 2019-10-05
32 Perła Telatyn GKS Tarnawatka : 2019-10-05
33 Ruch Machnów Nowy Delta Nielisz : 2019-10-05
34 Perła Deszkowice Orion Stihl Jacnia : 2019-10-06 12:00
35 Metanoja Lipsko Huragan Hrubieszów : 2019-10-05 14:30
36 Szyszła Tarnoszyn Gryf Gmina Zamość : 2019-10-05
Kolejka nr 7, data: 2019-10-12
MECZ WYNIK DATA
37 Gryf Gmina Zamość Sparta Wożuczyn : 2019-10-12
38 Huragan Hrubieszów Szyszła Tarnoszyn : 2019-10-13 13:00
39 Orion Stihl Jacnia Metanoja Lipsko : 2019-10-12
40 Delta Nielisz Perła Deszkowice : 2019-10-13 15:00
41 GKS Tarnawatka Ruch Machnów Nowy : 2019-10-13 15:00
42 Ostoja Skierbieszów Perła Telatyn : 2019-10-12 15:00
Kolejka nr 8, data: 2019-10-19
MECZ WYNIK DATA
43 Sparta Wożuczyn Perła Telatyn : 2019-10-19
44 Ruch Machnów Nowy Ostoja Skierbieszów : 2019-10-19
45 Perła Deszkowice GKS Tarnawatka : 2019-10-19
46 Metanoja Lipsko Delta Nielisz : 2019-10-19 14:30
47 Szyszła Tarnoszyn Orion Stihl Jacnia : 2019-10-20 14:00
48 Gryf Gmina Zamość Huragan Hrubieszów : 2019-10-19 15:00
Kolejka nr 9, data: 2019-10-26
MECZ WYNIK DATA
49 Huragan Hrubieszów Sparta Wożuczyn : 2019-10-26
50 Gryf Gmina Zamość Orion Stihl Jacnia : 2019-10-26 15:00
51 Delta Nielisz Szyszła Tarnoszyn : 2019-10-27 15:00
52 GKS Tarnawatka Metanoja Lipsko : 2019-10-27 14:00
53 Ostoja Skierbieszów Perła Deszkowice : 2019-10-26 14:00
54 Perła Telatyn Ruch Machnów Nowy : 2019-10-26
Kolejka nr 10, data: 2019-11-02
MECZ WYNIK DATA
55 Sparta Wożuczyn Ruch Machnów Nowy : 2019-11-02
56 Perła Deszkowice Perła Telatyn : 2019-11-02
57 Metanoja Lipsko Ostoja Skierbieszów : 2019-11-02 14:30
58 Szyszła Tarnoszyn GKS Tarnawatka : 2019-11-03 14:00
59 Gryf Gmina Zamość Delta Nielisz : 2019-11-03 14:00
60 Huragan Hrubieszów Orion Stihl Jacnia : 2019-11-02 13:00
Kolejka nr 11, data: 2019-11-09
MECZ WYNIK DATA
61 Orion Stihl Jacnia Sparta Wożuczyn : 2019-11-09
62 Delta Nielisz Huragan Hrubieszów : 2019-11-10 14:00
63 GKS Tarnawatka Gryf Gmina Zamość : 2019-11-10 13:00
64 Ostoja Skierbieszów Szyszła Tarnoszyn : 2019-11-09 14:00
65 Perła Telatyn Metanoja Lipsko : 2019-11-09
66 Ruch Machnów Nowy Perła Deszkowice : 2019-11-09