Terminarz Młodzicy

Kolejka nr 1, data: 2018-09-08  Ukryj

MECZ WYNIK DATA
1 Zryw Ulhówek GKS Relax Radecznica 4 : 3 2018-09-08 11:00
2 Ostoja Skierbieszów Granica Lubycza Królewska 0 : 3 2018-09-08 11:00
3 OSiR Biłgoraj Gryf Gmina Zamość 5 : 0 2018-09-08 11:00
4 Orzeł Tereszpol Olender Sól 1 : 1 2018-09-26 16:30
5 Orkan Bełżec Omega Stary Zamość 2 : 7 2018-09-08 11:00
Kolejka nr 2, data: 2018-09-16  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
6 GKS Relax Radecznica Omega Stary Zamość 3 : 4 2018-09-16 11:00
7 Olender Sól Orkan Bełżec 1 : 2 2018-09-15 11:00
8 Gryf Gmina Zamość Orzeł Tereszpol 2 : 0 2018-09-15 11:00
9 Granica Lubycza Królewska OSiR Biłgoraj 0 : 2 2018-09-15 11:00
10 Zryw Ulhówek Ostoja Skierbieszów 6 : 2 2018-09-15 11:00
Kolejka nr 3, data: 2018-11-10  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
11 Ostoja Skierbieszów GKS Relax Radecznica 0 : 3 2018-11-10 11:00
12 OSiR Biłgoraj Zryw Ulhówek 6 : 0 2018-09-19 16:30
13 Orzeł Tereszpol Granica Lubycza Królewska 0 : 0 2018-09-19 15:00
14 Orkan Bełżec Gryf Gmina Zamość 0 : 3 2018-09-19 16:30
15 Omega Stary Zamość Olender Sól 3 : 0 2018-09-19 15:00
Kolejka nr 4, data: 2018-09-23  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
16 GKS Relax Radecznica Olender Sól 4 : 3 2018-09-23 13:00
17 Gryf Gmina Zamość Omega Stary Zamość 4 : 2 2018-09-22 11:00
18 Granica Lubycza Królewska Orkan Bełżec 1 : 0 2018-09-22 11:00
19 Zryw Ulhówek Orzeł Tereszpol 1 : 2 2018-11-10 11:00
20 Ostoja Skierbieszów OSiR Biłgoraj 0 : 18 2018-09-23 10:00
Kolejka nr 5, data: 2018-09-29  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
21 OSiR Biłgoraj GKS Relax Radecznica 4 : 0 2018-09-29 12:30
22 Orzeł Tereszpol Ostoja Skierbieszów 1 : 0 2018-09-29 14:00
23 Orkan Bełżec Zryw Ulhówek 4 : 3 2018-09-30 13:00
24 Omega Stary Zamość Granica Lubycza Królewska 2 : 1 2018-09-30 10:00
25 Olender Sól Gryf Gmina Zamość 0 : 5 2018-09-29 10:00
Kolejka nr 6, data: 2018-10-07  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
26 GKS Relax Radecznica Gryf Gmina Zamość 1 : 1 2018-10-07 11:00
27 Granica Lubycza Królewska Olender Sól 3 : 0 2018-10-16 16:00
28 Zryw Ulhówek Omega Stary Zamość 4 : 2 2018-10-06 11:00
29 Ostoja Skierbieszów Orkan Bełżec 7 : 0 2018-10-07 12:00
30 OSiR Biłgoraj Orzeł Tereszpol 4 : 1 2018-10-10 16:00
Kolejka nr 7, data: 2018-10-14  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
31 Orzeł Tereszpol GKS Relax Radecznica 2 : 2 2018-10-14 12:00
32 Orkan Bełżec OSiR Biłgoraj 3 : 4 2018-10-14 12:00
33 Omega Stary Zamość Ostoja Skierbieszów 4 : 1 2018-10-14 14:30
34 Olender Sól Zryw Ulhówek 1 : 3 2018-10-13 11:00
35 Gryf Gmina Zamość Granica Lubycza Królewska 0 : 1 2018-10-13 11:00
Kolejka nr 8, data: 2018-10-21  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
36 GKS Relax Radecznica Granica Lubycza Królewska 1 : 4 2018-10-21 11:00
37 Zryw Ulhówek Gryf Gmina Zamość 1 : 1 2018-10-21 11:00
38 Ostoja Skierbieszów Olender Sól 3 : 0 2018-10-21 11:30
39 OSiR Biłgoraj Omega Stary Zamość 2 : 0 2018-10-20 14:30
40 Orzeł Tereszpol Orkan Bełżec 1 : 2 2018-10-20 13:00
Kolejka nr 9, data: 2018-10-28  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
41 Orkan Bełżec GKS Relax Radecznica 1 : 1 2018-10-28 11:00
42 Omega Stary Zamość Orzeł Tereszpol 0 : 2 2018-10-25 15:30
43 Olender Sól OSiR Biłgoraj 0 : 3 2018-10-27 11:00
44 Gryf Gmina Zamość Ostoja Skierbieszów 3 : 0 2018-10-27 11:00
45 Granica Lubycza Królewska Zryw Ulhówek 4 : 0 2018-10-27 14:00
Kolejka nr 10, data: 2019-04-27  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
1 GKS Relax Radecznica Zryw Ulhówek : 2019-04-27
2 Granica Lubycza Królewska Ostoja Skierbieszów : 2019-04-27
3 Gryf Gmina Zamość OSiR Biłgoraj : 2019-04-27
4 Olender Sól Orzeł Tereszpol : 2019-04-27
5 Omega Stary Zamość Orkan Bełżec : 2019-04-27
Kolejka nr 11, data: 2019-05-04  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
6 Omega Stary Zamość GKS Relax Radecznica : 2019-05-04
7 Orkan Bełżec Olender Sól : 2019-05-04
8 Orzeł Tereszpol Gryf Gmina Zamość : 2019-05-04
9 OSiR Biłgoraj Granica Lubycza Królewska : 2019-05-04
10 Ostoja Skierbieszów Zryw Ulhówek : 2019-05-04
Kolejka nr 12, data: 2019-05-11  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
11 GKS Relax Radecznica Ostoja Skierbieszów : 2019-05-11
12 Zryw Ulhówek OSiR Biłgoraj : 2019-05-11
13 Granica Lubycza Królewska Orzeł Tereszpol : 2019-05-11
14 Gryf Gmina Zamość Orkan Bełżec : 2019-05-11
15 Olender Sól Omega Stary Zamość : 2019-05-11
Kolejka nr 13, data: 2019-05-18  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
16 Olender Sól GKS Relax Radecznica : 2019-05-18
17 Omega Stary Zamość Gryf Gmina Zamość : 2019-05-18
18 Orkan Bełżec Granica Lubycza Królewska : 2019-05-18
19 Orzeł Tereszpol Zryw Ulhówek : 2019-05-18
20 OSiR Biłgoraj Ostoja Skierbieszów : 2019-05-18
Kolejka nr 14, data: 2019-05-25  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
21 GKS Relax Radecznica OSiR Biłgoraj : 2019-05-25
22 Ostoja Skierbieszów Orzeł Tereszpol : 2019-05-25
23 Zryw Ulhówek Orkan Bełżec : 2019-05-25
24 Granica Lubycza Królewska Omega Stary Zamość : 2019-05-25
25 Gryf Gmina Zamość Olender Sól : 2019-05-25
Kolejka nr 15, data: 2019-06-01  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
26 Gryf Gmina Zamość GKS Relax Radecznica : 2019-06-01
27 Olender Sól Granica Lubycza Królewska : 2019-06-01
28 Omega Stary Zamość Zryw Ulhówek : 2019-06-01
29 Orkan Bełżec Ostoja Skierbieszów : 2019-06-01
30 Orzeł Tereszpol OSiR Biłgoraj : 2019-06-01
Kolejka nr 16, data: 2019-06-08  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
31 GKS Relax Radecznica Orzeł Tereszpol : 2019-06-08
32 OSiR Biłgoraj Orkan Bełżec : 2019-06-08
33 Ostoja Skierbieszów Omega Stary Zamość : 2019-06-08
34 Zryw Ulhówek Olender Sól : 2019-06-08
35 Granica Lubycza Królewska Gryf Gmina Zamość : 2019-06-08
Kolejka nr 17, data: 2019-06-15  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
36 Granica Lubycza Królewska GKS Relax Radecznica : 2019-06-15
37 Gryf Gmina Zamość Zryw Ulhówek : 2019-06-15
38 Olender Sól Ostoja Skierbieszów : 2019-06-15
39 Omega Stary Zamość OSiR Biłgoraj : 2019-06-15
40 Orkan Bełżec Orzeł Tereszpol : 2019-06-15
Kolejka nr 18, data: 2019-06-22  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
41 GKS Relax Radecznica Orkan Bełżec : 2019-06-22
42 Orzeł Tereszpol Omega Stary Zamość : 2019-06-22
43 OSiR Biłgoraj Olender Sól : 2019-06-22
44 Ostoja Skierbieszów Gryf Gmina Zamość : 2019-06-22
45 Zryw Ulhówek Granica Lubycza Królewska : 2019-06-22