Terminarz Seniorzy

Kolejka nr 1, data: 2018-08-12  Ukryj

MECZ WYNIK DATA
1 Sokół Zwierzyniec Grom Różaniec 0 : 3 2018-08-12 17:00
2 Korona Łaszczów Gryf Gmina Zamość 1 : 2 2018-08-12 16:00
3 Potok Sitno Olimpia Miączyn 3 : 4 2018-08-11 13:00
4 Włókniarz Frampol Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 3 2018-08-12 17:00
5 Unia Hrubieszów Orkan Bełżec 6 : 0 2018-08-11 16:00
6 Sparta Wożuczyn Olimpiakos Tarnogród 3 : 1 2018-08-11 13:00
7 Tanew Majdan Stary Omega Stary Zamość 2 : 2 2018-08-12 17:00
8 Metalowiec Goraj Victoria Łukowa-Chmielek 0 : 2 2018-08-11 17:00
Kolejka nr 2, data: 2018-08-15  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
9 Grom Różaniec Victoria Łukowa-Chmielek 5 : 0 2018-08-15 17:00
10 Omega Stary Zamość Metalowiec Goraj 4 : 0 2018-08-15 14:00
11 Olimpiakos Tarnogród Tanew Majdan Stary 2 : 1 2018-08-15 17:00
12 Orkan Bełżec Sparta Wożuczyn 1 : 2 2018-08-15 14:00
13 Roztocze Szczebrzeszyn Unia Hrubieszów 1 : 2 2018-08-15 17:00
14 Olimpia Miączyn Włókniarz Frampol 0 : 3 2018-08-15 17:00
15 Gryf Gmina Zamość Potok Sitno 2 : 0 2018-08-15 17:00
16 Sokół Zwierzyniec Korona Łaszczów 1 : 4 2018-08-15 17:00
Kolejka nr 3, data: 2018-08-18  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
17 Korona Łaszczów Grom Różaniec 1 : 2 2018-08-18 11:00
18 Potok Sitno Sokół Zwierzyniec 3 : 1 2018-08-19 17:00
19 Włókniarz Frampol Gryf Gmina Zamość 0 : 3 2018-08-19 17:00
20 Unia Hrubieszów Olimpia Miączyn 3 : 0 2018-08-19 17:00
21 Sparta Wożuczyn Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 3 2018-08-19 17:00
22 Tanew Majdan Stary Orkan Bełżec 5 : 1 2018-08-18 17:00
23 Metalowiec Goraj Olimpiakos Tarnogród 2 : 3 2018-08-19 17:00
24 Victoria Łukowa-Chmielek Omega Stary Zamość 1 : 0 2018-08-19 17:00
Kolejka nr 4, data: 2018-08-26  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
25 Grom Różaniec Omega Stary Zamość 2 : 2 2018-08-26 17:00
26 Olimpiakos Tarnogród Victoria Łukowa-Chmielek 1 : 1 2018-08-26 17:00
27 Metalowiec Goraj Orkan Bełżec 4 : 1 2018-08-25 17:00
28 Roztocze Szczebrzeszyn Tanew Majdan Stary 1 : 3 2018-08-26 17:00
29 Olimpia Miączyn Sparta Wożuczyn 4 : 0 2018-08-25 11:00
30 Gryf Gmina Zamość Unia Hrubieszów 1 : 1 2018-08-26 17:00
31 Sokół Zwierzyniec Włókniarz Frampol 1 : 1 2018-08-26 17:00
32 Korona Łaszczów Potok Sitno 6 : 0 2018-08-26 16:00
Kolejka nr 5, data: 2018-09-02  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
33 Potok Sitno Grom Różaniec 0 : 6 2018-09-02 16:00
34 Włókniarz Frampol Korona Łaszczów 0 : 3 2018-09-01 17:00
35 Unia Hrubieszów Sokół Zwierzyniec 10 : 0 2018-09-01 17:00
36 Sparta Wożuczyn Gryf Gmina Zamość 1 : 1 2018-09-02 17:00
37 Tanew Majdan Stary Olimpia Miączyn 1 : 1 2018-09-01 16:00
38 Metalowiec Goraj Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 3 2018-09-02 16:00
39 Victoria Łukowa-Chmielek Orkan Bełżec 2 : 1 2018-09-02 17:00
40 Omega Stary Zamość Olimpiakos Tarnogród 1 : 2 2018-09-02 16:00
Kolejka nr 6, data: 2018-09-09  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
41 Grom Różaniec Olimpiakos Tarnogród 1 : 1 2018-09-09 17:00
42 Orkan Bełżec Omega Stary Zamość 0 : 2 2018-09-09 16:00
43 Roztocze Szczebrzeszyn Victoria Łukowa-Chmielek 3 : 0 2018-09-09 17:00
44 Olimpia Miączyn Metalowiec Goraj 4 : 0 2018-09-09 11:00
45 Gryf Gmina Zamość Tanew Majdan Stary 2 : 2 2018-09-08 16:00
46 Sokół Zwierzyniec Sparta Wożuczyn 1 : 2 2018-09-09 17:00
47 Korona Łaszczów Unia Hrubieszów 1 : 2 2018-09-09 14:00
48 Potok Sitno Włókniarz Frampol 1 : 0 2018-09-08 11:00
Kolejka nr 7, data: 2018-09-16  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
49 Włókniarz Frampol Grom Różaniec 1 : 1 2018-09-16 11:30
50 Unia Hrubieszów Potok Sitno 7 : 2 2018-09-16 16:00
51 Sparta Wożuczyn Korona Łaszczów 2 : 3 2018-09-16 16:00
52 Tanew Majdan Stary Sokół Zwierzyniec 3 : 1 2018-09-16 16:00
53 Metalowiec Goraj Gryf Gmina Zamość 0 : 5 2018-09-16 14:00
54 Victoria Łukowa-Chmielek Olimpia Miączyn 4 : 0 2018-09-16 15:00
55 Omega Stary Zamość Roztocze Szczebrzeszyn 4 : 0 2018-09-16 16:00
56 Olimpiakos Tarnogród Orkan Bełżec 2 : 1 2018-09-26 16:00
Kolejka nr 8, data: 2018-09-23  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
57 Grom Różaniec Orkan Bełżec 9 : 1 2018-09-23 16:00
58 Roztocze Szczebrzeszyn Olimpiakos Tarnogród 1 : 0 2018-09-23 16:00
59 Olimpia Miączyn Omega Stary Zamość 4 : 0 2018-09-23 11:00
60 Gryf Gmina Zamość Victoria Łukowa-Chmielek 1 : 0 2018-09-22 16:00
61 Sokół Zwierzyniec Metalowiec Goraj 0 : 1 2018-09-22 16:00
62 Korona Łaszczów Tanew Majdan Stary 4 : 0 2018-10-17 15:00
63 Potok Sitno Sparta Wożuczyn 0 : 2 2018-09-22 11:00
64 Włókniarz Frampol Unia Hrubieszów 0 : 4 2018-09-22 16:00
Kolejka nr 9, data: 2018-09-29  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
65 Unia Hrubieszów Grom Różaniec 0 : 2 2018-09-29 11:00
66 Sparta Wożuczyn Włókniarz Frampol 0 : 3 2018-09-29 12:00
67 Tanew Majdan Stary Potok Sitno 5 : 1 2018-09-30 16:00
68 Metalowiec Goraj Korona Łaszczów 3 : 1 2018-09-30 15:00
69 Victoria Łukowa-Chmielek Sokół Zwierzyniec 1 : 2 2018-09-29 15:00
70 Omega Stary Zamość Gryf Gmina Zamość 0 : 1 2018-09-29 15:00
71 Olimpiakos Tarnogród Olimpia Miączyn 1 : 3 2018-09-29 15:00
72 Orkan Bełżec Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 5 2018-09-29 12:00
Kolejka nr 10, data: 2018-10-07  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
73 Grom Różaniec Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 2018-10-07 15:00
74 Olimpia Miączyn Orkan Bełżec 8 : 2 2018-10-07 11:00
75 Gryf Gmina Zamość Olimpiakos Tarnogród 4 : 0 2018-10-07 14:00
76 Sokół Zwierzyniec Omega Stary Zamość 1 : 2 2018-10-07 15:00
77 Korona Łaszczów Victoria Łukowa-Chmielek 2 : 1 2018-10-06 16:00
78 Potok Sitno Metalowiec Goraj 0 : 2 2018-10-07 15:00
79 Włókniarz Frampol Tanew Majdan Stary 2 : 3 2018-10-06 15:00
80 Unia Hrubieszów Sparta Wożuczyn 9 : 0 2018-10-06 15:00
Kolejka nr 11, data: 2018-10-14  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
81 Sparta Wożuczyn Grom Różaniec 2 : 4 2018-10-14 15:00
82 Tanew Majdan Stary Unia Hrubieszów 0 : 6 2018-10-14 15:00
83 Metalowiec Goraj Włókniarz Frampol 3 : 0 2018-10-13 11:00
84 Victoria Łukowa-Chmielek Potok Sitno 5 : 1 2018-10-14 15:00
85 Omega Stary Zamość Korona Łaszczów 3 : 1 2018-10-13 15:30
86 Olimpiakos Tarnogród Sokół Zwierzyniec 6 : 0 2018-10-13 14:00
87 Orkan Bełżec Gryf Gmina Zamość 0 : 1 2018-10-14 15:00
88 Roztocze Szczebrzeszyn Olimpia Miączyn 0 : 0 2018-10-14 15:00
Kolejka nr 12, data: 2018-10-21  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
89 Grom Różaniec Olimpia Miączyn 4 : 1 2018-10-21 15:00
90 Gryf Gmina Zamość Roztocze Szczebrzeszyn 2 : 1 2018-10-20 15:00
91 Sokół Zwierzyniec Orkan Bełżec 3 : 1 2018-10-20 15:30
92 Korona Łaszczów Olimpiakos Tarnogród 4 : 1 2018-10-21 11:00
93 Potok Sitno Omega Stary Zamość 0 : 3 2018-10-21 15:00
94 Włókniarz Frampol Victoria Łukowa-Chmielek 2 : 3 2018-10-21 13:00
95 Unia Hrubieszów Metalowiec Goraj 3 : 0 2018-10-21 14:00
96 Sparta Wożuczyn Tanew Majdan Stary 1 : 4 2018-10-20 14:00
Kolejka nr 13, data: 2018-10-28  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
97 Tanew Majdan Stary Grom Różaniec 2 : 1 2018-10-28 14:00
98 Metalowiec Goraj Sparta Wożuczyn 1 : 3 2018-10-28 14:00
99 Victoria Łukowa-Chmielek Unia Hrubieszów 2 : 2 2018-10-28 14:00
100 Omega Stary Zamość Włókniarz Frampol 3 : 0 2018-10-28 14:00
101 Olimpiakos Tarnogród Potok Sitno 2 : 0 2018-10-27 14:00
102 Orkan Bełżec Korona Łaszczów 0 : 1 2018-10-28 14:00
103 Roztocze Szczebrzeszyn Sokół Zwierzyniec 2 : 0 2018-10-28 14:00
104 Olimpia Miączyn Gryf Gmina Zamość 1 : 1 2018-10-28 11:00
Kolejka nr 14, data: 2018-11-04  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
105 Grom Różaniec Gryf Gmina Zamość 4 : 2 2018-11-04 14:00
106 Sokół Zwierzyniec Olimpia Miączyn 4 : 3 2018-11-03 13:00
107 Korona Łaszczów Roztocze Szczebrzeszyn 1 : 2 2018-11-04 13:00
108 Potok Sitno Orkan Bełżec 3 : 4 2018-11-04 13:00
109 Włókniarz Frampol Olimpiakos Tarnogród 0 : 0 2018-11-03 14:00
110 Unia Hrubieszów Omega Stary Zamość 3 : 0 2018-11-04 14:00
111 Sparta Wożuczyn Victoria Łukowa-Chmielek 3 : 5 2018-11-03 14:00
112 Tanew Majdan Stary Metalowiec Goraj 4 : 0 2018-11-04 14:00
Kolejka nr 15, data: 2018-11-10  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
113 Metalowiec Goraj Grom Różaniec 1 : 1 2018-11-10 13:00
114 Victoria Łukowa-Chmielek Tanew Majdan Stary 3 : 3 2018-11-10 13:00
115 Omega Stary Zamość Sparta Wożuczyn 4 : 2 2018-11-10 14:00
116 Olimpiakos Tarnogród Unia Hrubieszów 1 : 1 2018-11-10 13:00
117 Orkan Bełżec Włókniarz Frampol 0 : 1 2018-11-10 14:00
118 Roztocze Szczebrzeszyn Potok Sitno 7 : 1 2018-11-10 14:00
119 Olimpia Miączyn Korona Łaszczów 6 : 0 2018-11-10 11:00
120 Gryf Gmina Zamość Sokół Zwierzyniec 1 : 1 2018-11-10 13:00
Kolejka nr 16, data: 2019-03-24  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
1 Grom Różaniec Sokół Zwierzyniec : 2019-03-24 15:00
2 Gryf Gmina Zamość Korona Łaszczów : 2019-03-24 12:00
3 Olimpia Miączyn Potok Sitno : 2019-03-23 11:00
4 Roztocze Szczebrzeszyn Włókniarz Frampol : 2019-03-24 14:00
5 Orkan Bełżec Unia Hrubieszów : 2019-03-24 14:00
6 Olimpiakos Tarnogród Sparta Wożuczyn : 2019-03-23 13:00
7 Omega Stary Zamość Tanew Majdan Stary : 2019-03-23 14:00
8 Victoria Łukowa-Chmielek Metalowiec Goraj : 2019-03-24 15:00
Kolejka nr 17, data: 2019-03-31  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
9 Victoria Łukowa-Chmielek Grom Różaniec : 2019-03-31 15:00
10 Metalowiec Goraj Omega Stary Zamość : 2019-03-31 15:00
11 Tanew Majdan Stary Olimpiakos Tarnogród : 2019-03-31 15:00
12 Sparta Wożuczyn Orkan Bełżec : 2019-03-30
13 Unia Hrubieszów Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-03-31 15:00
14 Włókniarz Frampol Olimpia Miączyn : 2019-03-30
15 Potok Sitno Gryf Gmina Zamość : 2019-03-30
16 Korona Łaszczów Sokół Zwierzyniec : 2019-03-30
Kolejka nr 18, data: 2019-04-07  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
17 Grom Różaniec Korona Łaszczów : 2019-04-07 16:00
18 Sokół Zwierzyniec Potok Sitno : 2019-04-06
19 Gryf Gmina Zamość Włókniarz Frampol : 2019-04-07 11:00
20 Olimpia Miączyn Unia Hrubieszów : 2019-04-06
21 Roztocze Szczebrzeszyn Sparta Wożuczyn : 2019-04-07 16:00
22 Orkan Bełżec Tanew Majdan Stary : 2019-04-07 15:00
23 Olimpiakos Tarnogród Metalowiec Goraj : 2019-04-06
24 Omega Stary Zamość Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-04-06 15:00
Kolejka nr 19, data: 2019-04-13  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
25 Omega Stary Zamość Grom Różaniec : 2019-04-13 15:00
26 Victoria Łukowa-Chmielek Olimpiakos Tarnogród : 2019-04-14 16:00
27 Orkan Bełżec Metalowiec Goraj : 2019-04-14 15:00
28 Tanew Majdan Stary Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-04-14 16:00
29 Sparta Wożuczyn Olimpia Miączyn : 2019-04-13
30 Unia Hrubieszów Gryf Gmina Zamość : 2019-04-14 15:00
31 Włókniarz Frampol Sokół Zwierzyniec : 2019-04-13
32 Potok Sitno Korona Łaszczów : 2019-04-13
Kolejka nr 20, data: 2019-04-17  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
33 Grom Różaniec Potok Sitno : 2019-04-17
34 Korona Łaszczów Włókniarz Frampol : 2019-04-17
35 Sokół Zwierzyniec Unia Hrubieszów : 2019-04-17
36 Gryf Gmina Zamość Sparta Wożuczyn : 2019-04-17
37 Olimpia Miączyn Tanew Majdan Stary : 2019-04-17
38 Roztocze Szczebrzeszyn Metalowiec Goraj : 2019-04-17
39 Orkan Bełżec Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-04-17
40 Olimpiakos Tarnogród Omega Stary Zamość : 2019-04-17
Kolejka nr 21, data: 2019-04-27  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
41 Olimpiakos Tarnogród Grom Różaniec : 2019-04-27
42 Omega Stary Zamość Orkan Bełżec : 2019-04-27 16:00
43 Victoria Łukowa-Chmielek Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-04-28 17:00
44 Metalowiec Goraj Olimpia Miączyn : 2019-04-27 16:00
45 Tanew Majdan Stary Gryf Gmina Zamość : 2019-04-27 16:00
46 Sparta Wożuczyn Sokół Zwierzyniec : 2019-04-27
47 Unia Hrubieszów Korona Łaszczów : 2019-04-28 15:00
48 Włókniarz Frampol Potok Sitno : 2019-04-27
Kolejka nr 22, data: 2019-05-01  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
49 Grom Różaniec Włókniarz Frampol : 2019-05-01 17:30
50 Potok Sitno Unia Hrubieszów : 2019-05-01
51 Korona Łaszczów Sparta Wożuczyn : 2019-05-01
52 Sokół Zwierzyniec Tanew Majdan Stary : 2019-05-01
53 Gryf Gmina Zamość Metalowiec Goraj : 2019-05-01
54 Olimpia Miączyn Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-05-01
55 Roztocze Szczebrzeszyn Omega Stary Zamość : 2019-05-01 17:00
56 Orkan Bełżec Olimpiakos Tarnogród : 2019-05-01
Kolejka nr 23, data: 2019-05-05  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
57 Orkan Bełżec Grom Różaniec : 2019-05-05 16:00
58 Olimpiakos Tarnogród Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-05-04
59 Omega Stary Zamość Olimpia Miączyn : 2019-05-04 16:00
60 Victoria Łukowa-Chmielek Gryf Gmina Zamość : 2019-05-05 17:00
61 Metalowiec Goraj Sokół Zwierzyniec : 2019-05-05 16:00
62 Tanew Majdan Stary Korona Łaszczów : 2019-05-05 17:00
63 Sparta Wożuczyn Potok Sitno : 2019-05-04
64 Unia Hrubieszów Włókniarz Frampol : 2019-05-04 16:00
Kolejka nr 24, data: 2019-05-12  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
65 Grom Różaniec Unia Hrubieszów : 2019-05-12 17:00
66 Włókniarz Frampol Sparta Wożuczyn : 2019-05-11
67 Potok Sitno Tanew Majdan Stary : 2019-05-11
68 Korona Łaszczów Metalowiec Goraj : 2019-05-11
69 Sokół Zwierzyniec Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-05-11
70 Gryf Gmina Zamość Omega Stary Zamość : 2019-05-11
71 Olimpia Miączyn Olimpiakos Tarnogród : 2019-05-11
72 Roztocze Szczebrzeszyn Orkan Bełżec : 2019-05-12 17:00
Kolejka nr 25, data: 2019-05-19  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
73 Roztocze Szczebrzeszyn Grom Różaniec : 2019-05-19 17:00
74 Orkan Bełżec Olimpia Miączyn : 2019-05-18 11:00
75 Olimpiakos Tarnogród Gryf Gmina Zamość : 2019-05-18
76 Omega Stary Zamość Sokół Zwierzyniec : 2019-05-18 17:00
77 Victoria Łukowa-Chmielek Korona Łaszczów : 2019-05-19 17:00
78 Metalowiec Goraj Potok Sitno : 2019-05-19 17:00
79 Tanew Majdan Stary Włókniarz Frampol : 2019-05-19 17:00
80 Sparta Wożuczyn Unia Hrubieszów : 2019-05-18
Kolejka nr 26, data: 2019-05-26  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
81 Grom Różaniec Sparta Wożuczyn : 2019-05-26 17:00
82 Unia Hrubieszów Tanew Majdan Stary : 2019-05-26 16:00
83 Włókniarz Frampol Metalowiec Goraj : 2019-05-25
84 Potok Sitno Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-05-25
85 Korona Łaszczów Omega Stary Zamość : 2019-05-25
86 Sokół Zwierzyniec Olimpiakos Tarnogród : 2019-05-25
87 Gryf Gmina Zamość Orkan Bełżec : 2019-05-25
88 Olimpia Miączyn Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-05-25
Kolejka nr 27, data: 2019-06-01  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
89 Olimpia Miączyn Grom Różaniec : 2019-06-01
90 Roztocze Szczebrzeszyn Gryf Gmina Zamość : 2019-06-02 17:00
91 Orkan Bełżec Sokół Zwierzyniec : 2019-06-02 17:00
92 Olimpiakos Tarnogród Korona Łaszczów : 2019-06-01
93 Omega Stary Zamość Potok Sitno : 2019-06-01 17:00
94 Victoria Łukowa-Chmielek Włókniarz Frampol : 2019-06-02 17:00
95 Metalowiec Goraj Unia Hrubieszów : 2019-06-02 17:30
96 Tanew Majdan Stary Sparta Wożuczyn : 2019-06-01 16:00
Kolejka nr 28, data: 2019-06-09  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
97 Grom Różaniec Tanew Majdan Stary : 2019-06-09 17:00
98 Sparta Wożuczyn Metalowiec Goraj : 2019-06-08
99 Unia Hrubieszów Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-06-08 17:00
100 Włókniarz Frampol Omega Stary Zamość : 2019-06-08
101 Potok Sitno Olimpiakos Tarnogród : 2019-06-08
102 Korona Łaszczów Orkan Bełżec : 2019-06-08
103 Sokół Zwierzyniec Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-06-08
104 Gryf Gmina Zamość Olimpia Miączyn : 2019-06-08
Kolejka nr 29, data: 2019-06-15  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
105 Gryf Gmina Zamość Grom Różaniec : 2019-06-15 18:00
106 Olimpia Miączyn Sokół Zwierzyniec : 2019-06-15 18:00
107 Roztocze Szczebrzeszyn Korona Łaszczów : 2019-06-15 18:00
108 Orkan Bełżec Potok Sitno : 2019-06-15 18:00
109 Olimpiakos Tarnogród Włókniarz Frampol : 2019-06-15 18:00
110 Omega Stary Zamość Unia Hrubieszów : 2019-06-15 18:00
111 Victoria Łukowa-Chmielek Sparta Wożuczyn : 2019-06-15 18:00
112 Metalowiec Goraj Tanew Majdan Stary : 2019-06-15 18:00
Kolejka nr 30, data: 2019-06-23  Ukryj
MECZ WYNIK DATA
113 Grom Różaniec Metalowiec Goraj : 2019-06-23 18:00
114 Tanew Majdan Stary Victoria Łukowa-Chmielek : 2019-06-23 18:00
115 Sparta Wożuczyn Omega Stary Zamość : 2019-06-23 18:00
116 Unia Hrubieszów Olimpiakos Tarnogród : 2019-06-23 18:00
117 Włókniarz Frampol Orkan Bełżec : 2019-06-23 18:00
118 Potok Sitno Roztocze Szczebrzeszyn : 2019-06-23 18:00
119 Korona Łaszczów Olimpia Miączyn : 2019-06-23 18:00
120 Sokół Zwierzyniec Gryf Gmina Zamość : 2019-06-23 18:00