Terminarz Trampkarz Młodszy

Kolejka nr 1

MECZ WYNIK DATA
1 Tanew Majdan Stary pauzuje w kolejce :
2 Piast Babice Aleksandria Aleksandrów : 2019-09-07 11:00
3 Orzeł Tereszpol GKS Relax Radecznica : 2019-09-07 11:00
4 Orkan Bełżec Granica Lubycza Królewska : 2019-09-07 11:00
5 Metalowiec Goraj Gryf Gmina Zamość : 2019-09-07 16:00
Kolejka nr 2
MECZ WYNIK DATA
6 Gryf Gmina Zamość pauzuje w kolejce :
7 Granica Lubycza Królewska Metalowiec Goraj : 2019-09-15 11:00
8 GKS Relax Radecznica Orkan Bełżec : 2019-09-14 14:00
9 Aleksandria Aleksandrów Orzeł Tereszpol : 2019-09-14
10 Tanew Majdan Stary Piast Babice : 2019-09-14
Kolejka nr 3
MECZ WYNIK DATA
11 Piast Babice pauzuje w kolejce :
12 Orzeł Tereszpol Tanew Majdan Stary : 2019-09-18
13 Orkan Bełżec Aleksandria Aleksandrów : 2019-09-18
14 Metalowiec Goraj GKS Relax Radecznica : 2019-09-18
15 Gryf Gmina Zamość Granica Lubycza Królewska : 2019-09-18 17:00
Kolejka nr 4
MECZ WYNIK DATA
16 Granica Lubycza Królewska pauzuje w kolejce :
17 GKS Relax Radecznica Gryf Gmina Zamość : 2019-09-21 11:00
18 Aleksandria Aleksandrów Metalowiec Goraj : 2019-09-21
19 Tanew Majdan Stary Orkan Bełżec : 2019-09-21
20 Piast Babice Orzeł Tereszpol : 2019-09-21
Kolejka nr 5
MECZ WYNIK DATA
21 Orzeł Tereszpol pauzuje w kolejce :
22 Orkan Bełżec Piast Babice : 2019-09-28
23 Metalowiec Goraj Tanew Majdan Stary : 2019-09-28
24 Gryf Gmina Zamość Aleksandria Aleksandrów : 2019-09-28 11:00
25 Granica Lubycza Królewska GKS Relax Radecznica : 2019-09-28
Kolejka nr 6
MECZ WYNIK DATA
26 GKS Relax Radecznica pauzuje w kolejce :
27 Aleksandria Aleksandrów Granica Lubycza Królewska : 2019-10-05
28 Tanew Majdan Stary Gryf Gmina Zamość : 2019-10-05
29 Piast Babice Metalowiec Goraj : 2019-10-05
30 Orzeł Tereszpol Orkan Bełżec : 2019-10-05
Kolejka nr 7
MECZ WYNIK DATA
31 Orkan Bełżec pauzuje w kolejce :
32 Metalowiec Goraj Orzeł Tereszpol : 2019-10-12
33 Gryf Gmina Zamość Piast Babice : 2019-10-12 11:00
34 Granica Lubycza Królewska Tanew Majdan Stary : 2019-10-12
35 GKS Relax Radecznica Aleksandria Aleksandrów : 2019-10-12 11:00
Kolejka nr 8
MECZ WYNIK DATA
36 Aleksandria Aleksandrów pauzuje w kolejce :
37 Tanew Majdan Stary GKS Relax Radecznica : 2019-10-19
38 Piast Babice Granica Lubycza Królewska : 2019-10-19
39 Orzeł Tereszpol Gryf Gmina Zamość : 2019-10-19
40 Orkan Bełżec Metalowiec Goraj : 2019-10-19
Kolejka nr 9
MECZ WYNIK DATA
41 Metalowiec Goraj pauzuje w kolejce :
42 Gryf Gmina Zamość Orkan Bełżec : 2019-10-26 11:00
43 Granica Lubycza Królewska Orzeł Tereszpol : 2019-10-26
44 GKS Relax Radecznica Piast Babice : 2019-10-26 11:00
45 Aleksandria Aleksandrów Tanew Majdan Stary : 2019-10-26