Aktualności

Trener Blonka ocenił lidera

Podsumowanie w liczbach

Stsik został Mistrzem Rundy Jesiennej Ligi Okręgowej !!!!

Zdobyliśmy 37 pkt – 12 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis. Stosunek bramek 35:11. W tej rundzie mieliśmy zdecydowanie najlepszą obronę w lidze(11straconych bramek), a trzecią siłę ofensywną(35strzelonych).

Na wyjazdach wygraliśmy 6 spotkań i doznaliśmy jednej porażki(1 kolejka Cosmos) stosunek bramek 13:4.

W meczach w Zawadzie zdobyliśmy komplet punktów 6-krotnie oraz zremisowaliśmy 1 spotkanie ( 4 kolejka Metalowiec) w bramkach 22:7

W pierwszej połowie zdobyliśmy 18 bramek, zaś w drugiej 17. W początkowych 45′ straciliśmy 5 bramek, a w drugiej odsłonie 6.

Bardzo dobrze wygląda statystyka zdobytych bramek po stałych fragmentach gry bezpośrednio i pośrednio – 17

Aż 8 razy nasza drużyna zagrała na „0” z tyłu !!!!

Strzelcy bramek:

Gałka – 10

Markowski – 8

Dębicki P. – 4

Dobromilski D. – 3

Gromek, Dębicki D., Krawiec -po 2

Ząbczyk, Gąska, Tomaszewski – po 1

samobój – 1

Asystenci:

Gałka – 6

Krawiec, Ząbczyk, Gromek, Magryta – po 3

Markowski, Dębicki P., Dobromilski P, Tomaszewski, Cebula,Kierepka, Flaga – po 1

Ciekawa przedstawia się sytuacja gry młodzieżowców w naszej drużynie (tylko podstawowy skład):

6 młodzieżowców od początku meczu mieliśmy w meczach z Olimpią Miączyn (7:2) i z Potokiem Sitno (3:0), natomiast tylko 2 z Viktorią Łukowa (2:0) oraz z Metalowcem Goraj(1:1). Średnia zawodników młodzieżowych , grających w pierwszym składzie 4.4

Przez wszystkie 14 spotkań otrzymaliśmy tylko 15 żółtych kartek – średnia 1,1 na mecz.

Cebula, Tomaszewski , Dębicki P. – 2

Burak, Cymerman, Dębicki D., Dobromilski, Flaga, Kierepka, Markowski, Romanowski, Ząbczyk po 1

Żaden zawodnik nie zagrał od 1 do ostatniej minuty we wszystkich spotkaniach, 4 zagrało w każdym meczy t.j Dobromilski Patryk, Dobromilski Dawid, Gałka, Przemysław, Gromek Patryk, ale tylko 2 pierwsi od pierwszych minut.

14 spotkań – w/w

13 – –

12 – Markowski, Gąska

11 – Kierepka, Magryta, Cymerman , Tomaszewski , Dębicki D., Cebula

10 – Ząbczyk, Krawiec, Flaga

Okiem trenera

W tej rundzie graliśmy systemem 1-4-5-1 lub 1-4-4-2 . We wszystkich spotkaniach musieliśmy grać atak pozycyjny, ale do tego trzeba się już przyzwyczaić, poza 2-3 meczami w których w trakcie meczów musieliśmy się dostosować do warunków boiskowych . Z nowych zawodników w podstawowym składzie zadomowili się Markowski i Cymerman (do czasu urazu), reszta grała mniej ze względu na kontuzje , sprawy osobiste lub zaległości treningowe. Ale po pozostałych widać jak duży potencjał w nich drzemie. Cieszą sytuacje w których umiemy się podnieść po słabszych pierwszych połowach – tu duża rola wyrównanego składu i 20 zawodników na podobnym poziomie. Widoczny brak i na boisku i poza nim jednego z naszych liderów Rafała Buraka, który stracił niemal całą rundę- kontuzja kolana.

Chociaż wynik rewelacyjny (tylko 1 porażka i 1 remis), to jest jeszcze sporo rzeczy do poprawienia. Widoczne było w 2 meczach tej rundy(Roztocze, Omega) gdzie mamy ogromną przewagę prowadzimy i nie do końca mamy odpowiednią koncentrację , tracimy przypadkową bramkę i robi się nerwowo o innych rzeczach na forum nie będę pisał , by przeciwnicy nie znali naszych słabości. Z roku na rok widać duże postępy u większości zawodników, cieszy duża ilość bramek strzelonych po SFG.

Mi jako trenerowi było na pewno ciężko gdy często na treningu było grubo ponad 30 zawodników, ale jak widać po wyniku dało się jako tako to ogarnąć. Średnia frekwencja przez cała rundę to 27 zawodników na treningu(80%), którą zaniżyli studenci po wrześniu

Nie będę wyróżniaj nikogo indywidualnie, bo cały zespół zasłużył na ogromne brawa.