Aktualności

Trener Gałka zadowolony – najmłodsi piłkarze GRYFA na medal

W dniu 08.02.2020 ( sobotę) odbył się Turniej Halowy Piłki Nożnej Dzieci z rocznika 2012 od godziny 8:30-13:30 w Zamościu na Hali ZSP nr.5 pod patronatem Sport Future. W turnieju brało udział siedem zespołów takich jak:
1. BKS Biłgoraj
2. AFC Adrenalin Luck
3. Footboll Academy Zamość
4. STS Gryf Gmina Zamość
5. Ap Arena Krasnobród
6. Footboll Academy Horyniec Zdrój
7. AMSPN Hetman Zamość

STS Gryf Gmina Zamość wystąpił w składzie: Br. Igor Franczak, Miłosz Jargieło, Tymon Bazan, Mateusz Szajewski, Szpindor Jaś, Szpindor Aleksander, Szymon Węcłak, Kuba Dzięba, Filip Skuba, Dawid Bidiuk, br. Maksymilian Bondyra oraz nowy zawodnik Król Aleksander który zgarnął nagrodę króla strzelców tego Turnieju. Na turnieju nasza drużyna zaprezentowała się w nowych strojach ufundowanych przez pana Wojciecha Skuba (ExtraPrice). To był nasz pierwszy turniej w nowym roku po przerwie zimowej. Nasi chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Jestem zadowolony z ich postawy i zaangażowania w każdym meczu.  Podobało mi się u chłopców że słuchali założeń jakie sobie przed meczem ustalaliśmy i z nich się wywiązywali. Na tym turnieju wywalczyliśmy drugie miejsce i na sześć spotkań przegraliśmy tylko jedno spotkanie i jeden remis więc tym bardziej jestem dumny z chłopców.
Tabela końcowa i miejsca:
1. AFC Adrenalin Luck
2. STS Gryf Gmina Zamość
3. Ap Arena Krasnobród
4. BKS Biłgoraj
5. Footboll Academy Zamość
6. AMSPN Hetman Zamość
7. Footboll Academy Horyniec Zdrój

Dziękuję wszystkim chłopcom i rodzicom za mile spędzony czas.
Pozdrawiam
Przemysław Gałka