Aktualności

Turniej Finałowy Orlika Starszego

W poniedziałek 24 czerwca na Rotundzie w Zamościu odbył się turniej finałowy orlików starszych. Wzięli w nim udział zwycięzcy czterech grup w tych rozgrywkach czyli Granica Lubycza Królewska, Gaudium Zamość, Football Academy  Zamość i STS Gryf Gmina Zamość. Drużyny rozegrały spotkania każdy z każdym 2 x 10 minut w efekcie czego zwyciężył FA Zamość. Nasi chłopcy mimo trzech porażek pokazali , że potrafią grać w piłkę. Nie licząc pierwszego kompletnie nieudanego spotkania zwławzcza do przerwy napędzili faworytom dużo strachu. Dla Gryfu po dwie bramki zdobyli Witoszka Krystian, Zawadzki Jakub i Ziemba Wiktor. 

Gryf Czerwoni: Sołtys Radosław, Podolak Eryk oraz Duda Błażej, Gajewski Oskar, Łapa Miłosz, Piekacz Igor, Piwko Jan Soboń Kevin, Szczuka Adrian, Troć Gabriel, Witoszka Krystian, Zawadzki Jakub, Ziemba Wiktor 

– Gryf Czerwoni – Granica – 2-7 (0-4) (Ziemba, Witoszka)

– Gryf Czerwoni – Gaudium – 1-3 (1-0) (Witoszka)

– Gryf Czerwoni – FA Zamość – 2-6 (1-3) (Ziemba, Zawadzki)