Aktualności

Turniej orlika w Lubaczowie

W środę 20 lutego drużyna orlików młodszych STS Gryf Gmina Zamość udała się na turniej do Lubaczowa dla zawodników urodzonych w roku 2008 i młodszych. Chłopcy wystąpili w nowych czerwonych strojach JOMA ufundowanych przez firmę TELAKCES.COM która zajmuję się sprzedażą  telefonów komórkowych i akcesoriami do nich. Stoisko sponsora mieści się między innymi w Galerii Twierdza Zamość. Niestety naszych graczy dopadła niemoc strzelecka i mimo wielu sytuacji nie zdobyli żadnej bramki. Dwa bezbramkowe remisy i trzy porażki przy formule każdy z każdym niestety dały szóste miejsce. Gryf wystąpił w składzie Piwko Jan w bramce oraz Gajewski Oskar, Gmitrzuk Marcel, Kudyk Szymon, Łapa Miłosz , Piekacz Igor, Szczuka Adrian, Troć Gabriel, Ziemba Wiktor.

– Gryf – FA Horyniec – 0-0

– Gryf – Szklo (Ukraina) – 0-3

– Gryf – FA Lubaczów  – 0-3

– Gryf – FA Oleszyce – 0-1

– Gryf – Gaudium – 0-0

20190220_121910