Aktualności

Turniej w Biłograju – grali orlicy Gryfa

W niedzielę 10 lutego drużyna orlików młodszych STS Gryf udała się do Biłgoraja na turniej halowy. Wystąpiło w nim dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Dwa zwycięstwa i dwie porażki dały awans do ćwierćfinału z drugiego miejsca. A w nim pechowa przegrana 0-2 z późniejszym finalistą OSIREM Biłgoraj. Najlepszym strzelcem Gryfu został Jakub Zawadzki z 4 bramkami. Natomiast Wiktor Ziemba został uhonorowany statuetką za najszybszą bramkę w turnieju – 13 sekunda. Podczas ferii chłopcy wybiorą się jeszcze na turnieje do Hrubieszowa (17.02) i Lubaczowa (20.02).

Gryf: Pododok- Duda, Gajewski, Kudyk, Piekacz, Piwko, Soboń, Troć, Witoszka, Zawadzki, Ziemba

– Gryf – Osir 2009 – 4-0 (Zawadzki 2, Duda, Witoszka)

– Gryf – Orlęta R.P.  – 4-1 (Ziemba, Zawadzki2, Gajewski)

– Gryf – Victoria P. – 1-4 (Witoszka)

– Gryf – FA Biłgoraj – 0-2

1/4 Gryf – OSIR B. – 0-2