Aktualności

„Tylko” remis po bardzo dobrym meczu

Unia Hrubieszów – Gryf 1:1(0:1)

Bramki: Romanowski 79′ – Ząbczyk 43′

Dobromilski P. – Burak, Goździuk, Dobromilski D., Wolski, Magryta – Cebula(57′ Kaczmarczyk), Kierepka. Tomaszewski, Ząbczyk – Gałka

Taktycznie nasza drużyna rozegrała mecz po profesorsku, praca na piątkowym treningu przyniosła efekty.
W pierwszej połowie gospodarze posiadali piłkę ale zagrożenie pod naszą bramką było niewielkie , dwa razy zagotowało się w naszym polu karnym , ale bez groźnej sytuacji i kilka wrzutek które wyłapał Patryk. Pod koniec pierwszej połowy na lewej stronie nasza drużyna rozmontowała drużynę z Hrubieszowa i w dość szczęśliwych okolicznościach Ząbczyk znalazł się sam na sam i tą sytuację wykorzystał.
Druga połowa to kontynuacja naszej konsekwentnej gry. w 70 minucie po pięknym zagraniu Gałki stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał wszędobylski Ząbczyk. A kilka minut później padła wyrównująca bramka „stadiony świata” byłego naszego zawodnika Romanowskiego który przymierzył w okienko z 20metrów. Po dwóch minutach powinniśmy znowu prowadzić, kolejny rajd Ząbczyka i podanie do pustej bramki nie wykorzystał Kaczmarczyk nie trafiając czysto w piłkę. W drugiej połowie Unia nie miała sytuacji klarownych , a wszystkie akcje kończyły się na 20-30 metrze naszej bramki.
Brawa dla całej drużyny, która pokazała charakter, i to ze potrafi bardzo dobrze grać w piłkę.