Aktualności

Udane zakończenie rundy przez trampkarzy Gryfa

W ostatnim meczu, który odbył się 26 października na stadionie w Zawadzie, drużyna prowadzona  przez Jarosława Wolskiego wygrała z Orkanem Bełżec  6:2. W tym dniu bramki strzelali: 2x Patryk Waga 2x Kamil Głowacki . Po jednej bramce dołożyli Michał Szewczuk oraz Karol Ślepko. Od początku do końca meczu  nasza drużyna dominowała,  co przyznał po meczu trener gości. Drużyna po rundzie jesiennej zajmuje drugie miejsce z 15 punktami.
W tym meczu grali :
Michał Detko,  Adam Kowalski, Bartosz Łyś, Wojciech Bzdeń, Mikołaj Kawala,  Bartosz Radliński,  Michał Szewczuk,  Karol Ślepko, Kamil Głowacki, Patryk Waga oraz Hubert Kordas
Ponadto grali :
Mikołaj Szewczuk,  Konrad Spryszak,  Paweł Detko,  Oliwier Kłembokowski, Szymon Wojczuk, Mateusz Magdziarz.