Aktualności

Udane zakończenie sezonu młodzików

W dniu 15 czerwca drużyna młodzika starszego rozegrała ostatni mecz ligowy na własnym boisku z drużyną Zryw Ulhówek. Pogoda nie rozpieszczała w tym dniu, ponieważ temperatura osiągała około 40 stopni Celsjusza. Trener powiedział w szatni, że w taką pogodę to musimy grać w piłkę, żeby jak najszybciej zmęczyć przeciwnika. Wynik spotkania to wygrana STSu aż 4 do 0. Strzelcami bramek to 2x Paweł Detko, Hubert Kordas oraz Krystian Golec.
Podsumowując, drużyna zagrała bardzo dobrze w tym spotkaniu, lepiej operowała piłką, co stwarzało więcej sytacji bramkowych. Wynik powinien być jeszcze wyższy, lecz zawiodła po raz kolejny skuteczność. Na pewno cieszy, że w tym spotkaniu nie straciliśmy bramki. Rundę wiosenną zakończyliśmy bez porażki, czyli 4 zwycięstwa oraz 3 remisy. Przed drużyną jeszcze jeden trening na którym będą przeprowadzone testy, później zawodnicy będą mieli około miesiąca przerwy od piłki.
Skład wyjściowy:
Michał Detko, Adam Kowalski, Bartosz Łyś, Krystian Golec, Wojciech Bzdeń, Konrad Spryszak, Kamil Głowacki, Kacper Ordyniec, Karol Ślepko. Ponadto zagrali:
Michał Szewczuk, Paweł Detko, Hubert Kordas, Jakub Zawadzki, Oscar Gajewski, Bartosz Radliński.