Aktualności

Udany turniej Żaków

W dniu 23.03 2019 w Zamościu odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2010 i młodsi organizowany przez Football Academy Zamość. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z rocznika 2010 w tym zespół Gryf  Gmina Zamość pod opieką trenera Rafała Buraka.  Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym co dało możliwość rywalizacji ze wszystkimi drużynami turnieju. Nasi zawodnicy na tle przeciwników pokazali się w bardzo pozytywny sposób, zacięcie rywalizując z każda z drużyn do ostatniego gwizdka sędziego.  Tym razem udał się nam komplet punktów i oby tak dalej. Brawa dla chłopców za zaangażowanie i dobra zabawę. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal.

W druzynie STS Gryf wystapili: Jaś Szpindor, Oskar Łygas, Miłosz Łygas, Adrian Burak, Bartek Strzelecki, Krystian Piskor, Gabryś Zawadzki, Kacper Nalepko, Oliwier Malinowski