Aktualności

Warto było czekać

650 dni, po takim czasie piłkarze Gryfa zagrali ponownie przed własną publicznością. Runda wiosenna w roli gospodarza rozgrywana była na boiskach za Zamojską Rotundą. Podopieczni trenera Blonki lepiej przed własną publicznością nie mogli zacząć niż od zwycięstwa. Dziś po dwóch trafieniach Przemka Gałki pokonali Potok Sitno 2:0. Kibice, którzy w dość licznej grupie przybyli na obiekt w Zawadzie nie mogli narzekać na nudę, gdyż spotkanie było toczone w dość dobrym tempie. Oba zespoły wykazały wolę walki, zaangażowanie i determinację. Nasi piłkarze, po dwóch meczach z kompletem punktów przygotowywać się będą do kolejnego spotkania. W trzeciej kolejce udamy się na wyjazdowy mecz do Frampola.

Dobromilski P. – Galan (63’ Wolski), Dobromilski D., Blonka, Burak – Kierepka, Flaga (67’ Kaczmarczyk) – Gromek (82’ Bargieł), Goździuk, Krawiec (72’ Ząbczyk) – Gałka (90’ Cebula Krystian)

Bramki: Gałka (60 z karnego, 89)