Aktualności

Wygrana Młodzików Gryfa

Gryf Gmina Zamość – Orlik Lubartów  3 – 0 (0-0)

Gryf: Sołtys – Łapa, Kowalski, Szczuka, Zawadzki, Troć, Ziemba, Gałaszkiewicz, Lewicki oraz Gmitrzuk, Kudyk, Bondyra, Piwko, Kyc, Machałek, Witoszka, Bury 

– Bramki: Zawadzki 26, 58, Gałaszkiewicz 35

Do piątej kolejki czekali młodzicy młodsi STS Gryf na swoje pierwsze zwycięstwo w w grupie srebrnej Ligi Wojewódzkiej. W niedzielne popołudnie pokonali oni 3-0 Orlik Lubartów Po dwóch bramkach Jakuba Zawadzkiego i jednej Adriana Gałaszkiewicza. Do przerwy wielokrotnie gości ratował świetnie broniący bramkarz zwłaszcza po akcjach Wiktora Ziemby, któremu jednak dzisiaj brakowało szczęścia i skuteczności. Na prowadzenie wychodzimy w 26 minucie kiedy to Zawadzki pewnie wykonuje karnego za zagranie ręką po dośrodkowaniu Jana Piwki. Na 2-0 podwyższamy w 35 minucie kiedy to Ziemba po przedryblowaniu dwóch zawodników podaje do Adriana Gałaszkiewicza, który strzela obok bramkarza. Wynik ustalił w 58 Zawadzki lobując bramkarza uderzeniem z rzutu wolnego. Kolejne spotkanie zagramy ponownie u siebie 29 września o 11 z Football Academy Lublin.