Aktualności

Wygrana w Bełzcu

Orkan Bełżec – Gryf 0:1(0:1)

Bramka: Gałka 40′

Skład: Dobromilski – Burak, Dobromilski, Galan(50′ Blonka), Wolski – Flaga, Tomaszewski – Gromek(46′ Ząbczyk), Popko, Krawiec (57′ Cymiński) – Gałka

Kolejny mecz za 3 punkty to bardzo cieszy. Graliśmy z ostatnią drużyną , ale tego nie było widać w dzisiejszym spotkaniu, ekipa gospodarzy grała bardzo walecznie i agresywnie i na pewno urwą komuś jeszcze punkty jak zagrają w kolejnych meczach z taką wolą walki. Cały mecz Orkan grał niskim pressingiem i ciężko było przezwyciężyć na nierównym boisku drużynę ustawioną na własnej połowie. W pierwszej połowie dwie sytuacje bramkowe miał Krawiec niestety w obu niecelnie przestrzelił. Bramkę zdobył Gałka dobijając strzał Tomaszewskiego z najbliższej odległości. Druga połowa dość senna , nasza drużyna zadowolona była z 3 punktów, a drużyna gospodarzy z małej ilości straconych bramek.
Już za tydzień czeka nas prawdziwe wyzwanie, gdyż przyjeżdża do nas spadkowicz z IV ligi Roztocze Szczebrzeszyn, zapraszamy wszystkich w sobotę.