Aktualności

Wygrane derby!! po horrorze którego nie powinno być.

Gryf – Roztocze 3:2(1:0)

Bramki: Gałka 7′, Markowski 57′, Dębicki D 89′ – Misiarz 74′, 77′

Dobromilski P – Cymerman, Wolski, Dobromilski D., Magryta – Tomaszewski, Markowski, Kierepka(79′ Flaga)- Gromek(57′ Cebula), Gałka(79′ Dębicki D), Ząbczyk (70′ Krawiec)

Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie obie drużyny miały po 10 pkt były sąsiadami w tabeli, ale gra zaprzeczała temu. Nasza drużyna grała konstruowała akcje a goście wybijali długie piłki. Już druga akcja oskrzydlająca zakończyła się zdobyciem bramki, Gałka zakręcił obrońcą i z pola karnego strzelił nie do obrony. Cała pierwsza połowa była pod nasze dyktando, ale brakowało kropki nad „i”. Druga połowa niewiele zmieniła , a nawet zmorzyły się nasze ataki. Bramkę zdobyliśmy po pięknym strzale z rzutu wolnego Markowskiego, po faulu na Gromku za który czerwoną kartkę słusznie ujrzał obrońca Roztocza. Później kilkakrotnie stwarzaliśmy sytuacje, ale bramki już nie zdobyliśmy. Bramki straciliśmy w niespodziewanej sytuacji gdzie dominowaliśmy na boisku. Najpierw stracili bramkę po głupim rzucie karnym , a chwilę później po rzucie rożnym. Po chwilowej zapaści rzuciliśmy się do strzelenia bramki, którą zdobyliśmy kilka minut przed zakończeniem spotkania. Rzut rożny wykonywał Flaga a bramkę zwycięską zdobył Dębicki Damian.