Aktualności

Wygrane derby !!! Seria trwa.

Gryf – Roztocze Szczebrzeszyn 2:1(2:0)

Bramki: Goździuk 31′, Gałka 37′ – 70′ ?

Skład: Dobromilski – Burak, Blonka, Dobromilski D., Wolski – Flaga, Tomaszewski – Gromek( 75′ Kaczmarczyk), Goździuk ( 80′ Popko), Ząbczyk – Gałka

Od pierwszych minut było widać , że obu stronom zależy na zwycięstwie , chociaż gra była szarpana to nikt nie odstawiał nogi. Pierwszą sytuację stworzyli sobie goście , z narożnika pola karnego uderzał pomocnik Roztocza na szczęście nie trafił przy długim słupku. Później do końca połowy to już nasza drużyna panowała, skutkiem było strzelenie dwóch bramek. Najpierw przebitkę wygrał Gożdziuk i ze spokojem strzelił bramkę. Kilka minut później było 2:0, a najsprytniejszym w polu karnym okazał się kolejny „junior” Gałka. Druga połowa zaczęła się od naszych sytuacji głową z 5m nie trafił Gałka, a chwilę później, sam na sam zmarnował Ząbczyk. W kolejnej akcji padła bramka kontaktowa , akcję głową zakończył zawodnik ze Szczebrzeszyna. Koniec meczu to chwile nerwowe , kilka stałych fragmentów nie znalazły drogi do bramki. Jak tu można nie cenić najstarszych na boisku, skoro decydują o losach meczu. Brawa!!!