Aktualności

Wygrane małe derby!!!

Omega Stary Zamość – Gryf 0:1(0:0)

Bramka : Gałka 68′

Skład:
Dobromilski P -Wolski, Blonka, Dobromilski D, Magryta – Goździuk( 72′ Tomaszewski), Cymiński – Gromek( 80′ Krawiec), Popko (68′ Flaga), Ząbczyk – Gałka

Mecz derbowy jak zwykle było dużo walki i mało bramek. Pierwsza połowa wyrównana a sytuacji jak na lekarstwo, chociaż walki nie zabrakło. W drugiej połowie zaczęła się gra i to za sprawą naszej drużyny, bo gospodarze tylko próbowali przeszkadzać, co dziwi bo mają bardzo dobrych zawodników. Jedynym zagrożeniem przy naszej bramce były stałe fragmenty gry. Bramkę zdobyliśmy po błędzie obrońcy i sytuację sam na sam wykorzystał Gałka. Po strzeleniu bramki powinniśmy zdobyć przynajmniej jeszcze trzy. Setek nie wykorzystali Flaga, Ząbczyk i Gałka.
W dzisiejszym meczu trzeba wyróżnić całą drużynę, chociaż zabrakło 6 zawodników widać jak silną i wyrównaną mamy kadrę. Brawo!!!