Aktualności

Wysoka wygrana podopiecznych trenera Wolskiego

Dnia 11 maja drużyna prowadzona przez trenera Jarosława Wolskiego rozegrała  kolejny mecz ligowy z Orkanem Bełżec. Wynik to 5:0 dla młodych zawodników GRYFA.  Bramki w tym meczu strzelali: Kacper Ordyniec,  Jakub Zawadzki ( rocznik 2008, debiutant  w tym meczu), Michał Szewczuk ( 2008r) Kamil Głowacki oraz Hubert Kordas. W tym spotkaniu  było widać że nasza drużyna jest bardziej zaawansowana  technicznie oraz stwarza dużo sytuacji bramkowych. Jednak wynik w tym spotkaniu powinien być wyższy, lecz nie mogliśmy strzelić bramki. Drużyna przeciwna w ciągu meczu zagroziła  nam tylko dwa razy. Brawa należą się dla całej drużyny ponieważ było widać zaangażowanie, wolę walki i chęć zdobycia punktów.

Skład wyjściowy:

Michał Detko,  Bartosz Łyś, Wojciech Bzdeń, Krystian Golec, Bartosz Radliński, Konrad Spryszak, Kacper Ordyniec, Karol Ślepko oraz Kamil Głowacki.

Z ławki wchodzili:

Mikołaj Szewczuk,  Mikołaj Kawala,  Paweł Detko Mateusz Magdziarz, Hubert Kordas,  Jakub Zawadzki,  Michał Szewczuk.