Aktualności

Wysoka wygrana trampkarzy

Graliśmy ustawieniem 4.4.2 mecz dla nas zaczął się bardzo dobrze bo już w 12 minucie Davide Nowosad podał piłkę prostopadłą do Łysia i było 1.0 .Zmotywowała nas ta bramka i zaatakowaliśmy ich wysoko chwilami przeciwnik nie wiedział co ma grać, wykorzystaliśmy słabość przeciwnika i 14 minucie zdobywamy bramkę na  2.0 ładnym uderzeniem popisał się Łyś. Po drugiej bramce założyliśmy że zagramy bardziej cofnięci żeby troszkę odpocząć i zagrać z kontry. Przeciwnicy próbowali grać piłkę ale my nie pozwalaliśmy im rozgrywać piłkę bo cały czas byliśmy blisko nich i oni się gubili a my po szybkim odbiorze środkowi pomocnicy uruchamiali szybko naszych napastników co miało miejsce w 26 minucie Nowosad dostaje ładna piłkę od środkowego i wychodzi sam na sam z bramkarzem nie trafia bramkarz pluje piłkę a David dokonuje formalności i jest 3.0 do przerwy ( hura hura hura). Wychodzimy na drugą połowę meczu jeszcze bardziej zmotywowani oczywiście troszkę cofnięci i przygotowani na grę z kontry. Widać było że Pogoń wyszła na drogą połowę bardziej zmotywowani niż w pierwszej robili groźne sytuacje ale nasza obrona tego dnia nie była do przejścia. Po składnej akcji przeciwnika nasz bramkarz łapie piłkę i szybko wprowadza ją do gry mocnym uderzeniem na naszych napastników, przechodzi linę obrony i sam na sam wychodzi Bartosz i umieszcza ja w bramce i mamy 4.0 w 43 minucie. Widać było że rywale nic nie mają do stracenia i grają wysoko i agresywnie co daje im bramkę na 4.1 w 50 minucie to nasz błąd bo poczuliśmy luz i za to zapłaciliśmy bramką ale co się później okazało że to tylko była bramka honorowa a my jeszcze dołożyliśmy dwie bramki w 60 i 63 minucie gry Bartosza Łysia i wygrywamy pewnie 6.1

 

Gratulacje za walkę dla całego zespołu ( TAK SIĘ BAWI TAK SIĘ BAWI  STS)