Aktualności

Żaki Gryfa grali w Biłgoraju

W dniu 04.05.2019 na boiskach  SP 1 w Biłgoraju odbył sie kolejny turniej ligi Żaków Starszych Gr.I, którego gospodarzem była drużyna FA Biłgoraj.

W turnieju wzięło udział  6 drużyn a mecze rozgrywane były systemem każdy z  każdym.

W 5 spotkaniach nasza drużyna wygrała  jeden mecz, dwa razy schodziliśmy z boiska z niekorzystnym wynikiem a jeden mecz zremisowaliśmy . Zawodnicy Gryfu rywalizowali z takimi zespołami jak BKS Biłgoraj, FA Biłgoraj, Olimpiakos Tarnogród, Roztocze Szczebrzeszyn i Olender Sol.

Na tle rywali chłopcy pokazali sie z dobrej strony a przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności wynik końcowy byłby całkiem inny. Brawo, że w każdym meczu jest bardzo dużo chęci do gry i wiele sytuacji podbramkowych. Oby tak dalej:)

 W zespole Gryf Gmina Zamość  grali:

Jaś Szpindor, Oskar Łygas, Miłosz Łygas, Michał Milczuk, Adrian Burak, Wojciech Radliński, Gabriel Zawadzki, Kacper Nalepko, Kamil Kasiedczak, Bartek Strzelecki, Oliwier Malinowski