Aktualności

Zgodnie z planem

Sokół Zwierzyniec – Gryf 1:3 (0:2)

Bramki: 90′?- Ząbczyk 22′, 74′, Gąska 36′

Dobromilski – Burak, Goździuk, Dobromilski, Wolski(70′ Galan) – Flaga, Kierepka, Gąska – Gromek(30′ Cebula), Gałka, Ząbczyk(74’Łyś)

Od początku spotkania nasza drużyna miała dużo swobody na boisku i raz po raz stwarzała sytuacje bramkowe. Pierwsza bramka padła po stałym fragmencie gry Główkował Ząbczyk i piłkę odbitą od słupka dobił ten sam zawodnik. Druga bramka to dwójkowa akcja Gałka- Gaska, gdzie sytuację sam na sam wykorzystał ten drugi. Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie chociaż powinien być dwa, trzy razy wyższy. Druga połowa to jeszcze większa nasza dominacja, sytuacji stuprocentowych nie wykorzystali Gałka, dwa razy Ząbczyk, Gąska . Bramkę strzeliliśmy po solowej akcji Gąski, a dopełnił formalności Ząbczyk. Niestety straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry poprzez błąd w obronie. Trzeba przyznać , że drużyna Sokoła powinna się cieszyć z tak małej porażki, bo przez cały mecz nie zagrozili naszej bramce, a nasi zawodnicy marnowali strasznie okazje do zdobycia bramki. Być może trzymaliśmy gole na mecz z Gromem.