Aktualności

Zwycięstwo na trudnym terenie

Viktoria Lukowa – Gryf 0:3 (0:2)

Bramki: Kaczmarczyk 20’, 36’, Gałka 70’

Dobromilski P. – Burak, Wolski(74’ Galan), Dobromilski D., Magryta – Cebula, Kierepka, Tomaszewski, Gromek(Gąska 60’)Gałka – Kaczmarczyk(56’ Goździuk)

W tym meczu obie drużyny były znacznie osłabione ,ale to nasza drużyna przez całe spotkanie kontrolowała wynik spotkania. Od początku spotkania narzuciliście swój styl gry, a tylko kwestią czasu była bramka dla naszej ekipy. Akcje Kaczmarczyka, Gromka, Gałki i Cebuli kończyły się na bramkarzu. Pierwsza bramka to indywidualna akcja Kaczmarczyka zakończona celnym strzałem, druga to dwójkowa współpraca napastników i wykończenie akcji ponownie Adriana. Do końca połowy jeszcze dwie „setki” zmarnował Kaczmarczyk. Druga połowa to spokojna gra naszych niestety nie przekładało się to na bramki. Wynik spotkania ustalił Gałka po błędzie obrońców .