Kolejka nr 1, data: 2022-04-24
MECZ WYNIK DATA
1 POM-ISKRA Piotrowice Igros Krasnobród : 2022-04-24 16:00
2 Lewart Lubartów KS Hetman Zamość : 2022-04-22 16:00
3 Orlęta Łuków Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2022-04-23 12:00
4 Gryf Gmina Zamość Lutnia Piszczac : 2022-04-23 15:00
5 Kłos Chełm Sparta Rejowiec Fabryczny : 2022-04-23 11:00
6 Huczwa Tyszowce Włodawianka Włodawa : 2022-04-24 17:00
Kolejka nr 2, data: 2022-04-27
MECZ WYNIK DATA
7 Włodawianka Włodawa Gryf Gmina Zamość : 2022-04-27 17:00
8 Lutnia Piszczac Kłos Chełm : 2022-04-27 17:00
9 Sparta Rejowiec Fabryczny Huczwa Tyszowce : 2022-04-27 17:00
10 Brat-Cukrownik Siennica Nad. POM-ISKRA Piotrowice : 2022-04-27 17:00
11 Igros Krasnobród Lewart Lubartów : 2022-04-27 16:30
12 KS Hetman Zamość Orlęta Łuków : 2022-04-27 16:30
Kolejka nr 3, data: 2022-05-03
MECZ WYNIK DATA
13 Kłos Chełm POM-ISKRA Piotrowice : 2022-05-03 15:00
14 Gryf Gmina Zamość Lewart Lubartów : 2022-05-03 17:00
15 Huczwa Tyszowce Orlęta Łuków : 2022-05-03 17:00
16 KS Hetman Zamość Włodawianka Włodawa : 2022-05-03 16:30
17 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Sparta Rejowiec Fabryczny : 2022-05-03 16:00
18 Igros Krasnobród Lutnia Piszczac : 2022-05-03 16:00
Kolejka nr 4, data: 2022-05-08
MECZ WYNIK DATA
19 POM-ISKRA Piotrowice Gryf Gmina Zamość : 2022-05-08 16:00
20 Włodawianka Włodawa Kłos Chełm : 2022-05-08 17:00
21 Orlęta Łuków Igros Krasnobród : 2022-05-08 12:00
22 Lewart Lubartów Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2022-05-07 16:00
23 Sparta Rejowiec Fabryczny KS Hetman Zamość : 2022-05-07 16:00
24 Lutnia Piszczac Huczwa Tyszowce : 2022-05-07 12:00
Kolejka nr 5, data: 2022-05-14
MECZ WYNIK DATA
25 KS Hetman Zamość POM-ISKRA Piotrowice : 2022-05-14
26 Gryf Gmina Zamość Sparta Rejowiec Fabryczny : 2022-05-14 17:00
27 Kłos Chełm Orlęta Łuków : 2022-05-14 16:00
28 Huczwa Tyszowce Lewart Lubartów : 2022-05-14 16:00
29 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Lutnia Piszczac : 2022-05-14 16:00
30 Igros Krasnobród Włodawianka Włodawa : 2022-05-15 16:00
Kolejka nr 6, data: 2022-05-18
MECZ WYNIK DATA
31 POM-ISKRA Piotrowice Huczwa Tyszowce : 2022-05-18 17:30
32 Orlęta Łuków Gryf Gmina Zamość : 2022-05-18
33 Lewart Lubartów Kłos Chełm : 2022-05-18 17:00
34 Włodawianka Włodawa Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2022-05-18 17:00
35 Sparta Rejowiec Fabryczny Igros Krasnobród : 2022-05-18 17:00
36 Lutnia Piszczac KS Hetman Zamość : 2022-05-18 17:00
Kolejka nr 7, data: 2022-05-22
MECZ WYNIK DATA
37 Igros Krasnobród POM-ISKRA Piotrowice : 2022-05-22 16:00
38 KS Hetman Zamość Lewart Lubartów : 2022-05-21 16:30
39 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Orlęta Łuków : 2022-05-22 11:00
40 Lutnia Piszczac Gryf Gmina Zamość : 2022-05-22 17:00
41 Sparta Rejowiec Fabryczny Kłos Chełm : 2022-05-21 16:00
42 Włodawianka Włodawa Huczwa Tyszowce : 2022-05-22 17:00
Kolejka nr 8, data: 2022-05-28
MECZ WYNIK DATA
43 Gryf Gmina Zamość Włodawianka Włodawa : 2022-05-28 17:00
44 Kłos Chełm Lutnia Piszczac : 2022-05-28
45 Huczwa Tyszowce Sparta Rejowiec Fabryczny : 2022-05-29 16:00
46 POM-ISKRA Piotrowice Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2022-05-29 17:00
47 Lewart Lubartów Igros Krasnobród : 2022-05-28 17:00
48 Orlęta Łuków KS Hetman Zamość : 2022-05-28
Kolejka nr 9, data: 2022-06-01
MECZ WYNIK DATA
49 POM-ISKRA Piotrowice Kłos Chełm : 2022-06-01 18:00
50 Lewart Lubartów Gryf Gmina Zamość : 2022-06-01 17:00
51 Orlęta Łuków Huczwa Tyszowce : 2022-06-01
52 Włodawianka Włodawa KS Hetman Zamość : 2022-06-01 17:00
53 Sparta Rejowiec Fabryczny Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2022-06-01 17:00
54 Lutnia Piszczac Igros Krasnobród : 2022-06-01 17:00
Kolejka nr 10, data: 2022-06-04
MECZ WYNIK DATA
55 Gryf Gmina Zamość POM-ISKRA Piotrowice : 2022-06-04 17:00
56 Kłos Chełm Włodawianka Włodawa : 2022-06-04
57 Igros Krasnobród Orlęta Łuków : 2022-06-05 16:00
58 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Lewart Lubartów : 2022-06-05 16:00
59 KS Hetman Zamość Sparta Rejowiec Fabryczny : 2022-06-04 16:30
60 Huczwa Tyszowce Lutnia Piszczac : 2022-06-05 16:00
Kolejka nr 11, data: 2022-06-11
MECZ WYNIK DATA
61 POM-ISKRA Piotrowice KS Hetman Zamość : 2022-06-11 17:00
62 Sparta Rejowiec Fabryczny Gryf Gmina Zamość : 2022-06-11 17:00
63 Orlęta Łuków Kłos Chełm : 2022-06-11 17:00
64 Lewart Lubartów Huczwa Tyszowce : 2022-06-11 17:00
65 Lutnia Piszczac Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2022-06-11 17:00
66 Włodawianka Włodawa Igros Krasnobród : 2022-06-11 17:00
Kolejka nr 12, data: 2022-06-18
MECZ WYNIK DATA
67 Huczwa Tyszowce POM-ISKRA Piotrowice : 2022-06-18 17:00
68 Gryf Gmina Zamość Orlęta Łuków : 2022-06-18 17:00
69 Kłos Chełm Lewart Lubartów : 2022-06-18 17:00
70 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Włodawianka Włodawa : 2022-06-18 17:00
71 Igros Krasnobród Sparta Rejowiec Fabryczny : 2022-06-18 17:00
72 KS Hetman Zamość Lutnia Piszczac : 2022-06-18 17:00