Kolejka nr 1, data: 2021-08-07
MECZ WYNIK DATA
1 Gryf Gmina Zamość Stal Kraśnik 1 : 2 2021-08-07 17:00
2 Start 1944 Krasnystaw Grom Różaniec 0 : 0 2021-08-07 15:00
3 KS Hetman Zamość Huczwa Tyszowce 0 : 2 2021-08-07 17:00
4 Kłos Chełm KS Świdniczanka Świdnik 1 : 1 2021-08-07 17:00
5 Granit Bychawa Brat-Cukrownik Siennica Nad. 8 : 1 2021-08-08 17:00
6 Kryształ Werbkowice Igros Krasnobród 0 : 1 2021-08-07 17:00
Kolejka nr 2, data: 2021-08-11
MECZ WYNIK DATA
7 Stal Kraśnik Igros Krasnobród 4 : 1 2021-08-11 17:00
8 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Kryształ Werbkowice 2 : 7 2021-08-11 17:00
9 KS Świdniczanka Świdnik Granit Bychawa 1 : 1 2021-08-11 17:00
10 Huczwa Tyszowce Kłos Chełm 1 : 1 2021-08-11 18:00
11 Grom Różaniec KS Hetman Zamość 2 : 0 2021-08-11 18:00
12 Gryf Gmina Zamość Start 1944 Krasnystaw 3 : 3 2021-08-11 18:00
Kolejka nr 3, data: 2021-08-14
MECZ WYNIK DATA
13 Start 1944 Krasnystaw Stal Kraśnik 0 : 1 2021-08-14 15:00
14 KS Hetman Zamość Gryf Gmina Zamość 1 : 2 2021-08-14 17:00
15 Kłos Chełm Grom Różaniec 0 : 4 2021-08-15 17:00
16 Granit Bychawa Huczwa Tyszowce 2 : 0 2021-08-14 11:00
17 Kryształ Werbkowice KS Świdniczanka Świdnik 4 : 1 2021-08-15 17:00
18 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Igros Krasnobród 2 : 4 2021-08-14 17:00
Kolejka nr 4, data: 2021-08-21
MECZ WYNIK DATA
19 Stal Kraśnik Brat-Cukrownik Siennica Nad. 3 : 1 2021-08-21 17:00
20 KS Świdniczanka Świdnik Igros Krasnobród 4 : 1 2021-08-21 15:00
21 Huczwa Tyszowce Kryształ Werbkowice 1 : 2 2021-08-22 15:00
22 Grom Różaniec Granit Bychawa 3 : 4 2021-08-20 17:30
23 Gryf Gmina Zamość Kłos Chełm 4 : 1 2021-08-22 17:00
24 Start 1944 Krasnystaw KS Hetman Zamość 7 : 1 2021-08-19 17:30
Kolejka nr 5, data: 2021-08-28
MECZ WYNIK DATA
25 KS Hetman Zamość Stal Kraśnik 1 : 1 2021-08-28 17:00
26 Kłos Chełm Start 1944 Krasnystaw 1 : 0 2021-08-28 17:00
27 Granit Bychawa Gryf Gmina Zamość 3 : 1 2021-08-28 11:00
28 Kryształ Werbkowice Grom Różaniec 3 : 0 2021-08-29 17:00
29 Igros Krasnobród Huczwa Tyszowce 1 : 3 2021-08-29 17:30
30 Brat-Cukrownik Siennica Nad. KS Świdniczanka Świdnik 0 : 2 2021-08-28 11:00
Kolejka nr 6, data: 2021-09-04
MECZ WYNIK DATA
31 Stal Kraśnik KS Świdniczanka Świdnik 6 : 1 2021-09-04 16:00
32 Huczwa Tyszowce Brat-Cukrownik Siennica Nad. 5 : 2 2021-09-05 15:00
33 Grom Różaniec Igros Krasnobród 4 : 1 2021-09-05 17:00
34 Gryf Gmina Zamość Kryształ Werbkowice 0 : 2 2021-09-05 16:00
35 Start 1944 Krasnystaw Granit Bychawa 3 : 1 2021-09-05 16:30
36 KS Hetman Zamość Kłos Chełm 4 : 0 2021-09-04 11:00
Kolejka nr 7, data: 2021-09-11
MECZ WYNIK DATA
37 Kłos Chełm Stal Kraśnik 1 : 1 2021-09-11 15:00
38 Granit Bychawa KS Hetman Zamość 3 : 1 2021-09-12 17:00
39 Kryształ Werbkowice Start 1944 Krasnystaw 2 : 1 2021-09-11 16:00
40 Igros Krasnobród Gryf Gmina Zamość 1 : 1 2021-09-11 11:00
41 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Grom Różaniec 2 : 4 2021-09-11 11:00
42 KS Świdniczanka Świdnik Huczwa Tyszowce 1 : 1 2021-09-11 15:00
Kolejka nr 8, data: 2021-09-29
MECZ WYNIK DATA
43 Stal Kraśnik Huczwa Tyszowce 4 : 0 2021-09-29 15:30
44 Grom Różaniec KS Świdniczanka Świdnik 1 : 0 2021-09-22 16:00
45 Gryf Gmina Zamość Brat-Cukrownik Siennica Nad. 4 : 1 2021-09-18 16:00
46 Start 1944 Krasnystaw Igros Krasnobród 2 : 0 2021-09-19 15:00
47 KS Hetman Zamość Kryształ Werbkowice 1 : 4 2021-09-18 16:00
48 Kłos Chełm Granit Bychawa 2 : 0 2021-09-18 16:00
Kolejka nr 9, data: 2021-09-26
MECZ WYNIK DATA
49 Granit Bychawa Stal Kraśnik 1 : 1 2021-09-26 16:00
50 Kryształ Werbkowice Kłos Chełm 3 : 2 2021-09-25 14:00
51 Igros Krasnobród KS Hetman Zamość 4 : 1 2021-09-26 16:00
52 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Start 1944 Krasnystaw 0 : 4 2021-09-25 11:00
53 KS Świdniczanka Świdnik Gryf Gmina Zamość 2 : 0 2021-09-25 15:00
54 Huczwa Tyszowce Grom Różaniec 2 : 2 2021-09-26 15:00
Kolejka nr 10, data: 2021-10-02
MECZ WYNIK DATA
55 Stal Kraśnik Grom Różaniec 4 : 2 2021-10-02 14:00
56 Gryf Gmina Zamość Huczwa Tyszowce 1 : 1 2021-10-02 12:30
57 Start 1944 Krasnystaw KS Świdniczanka Świdnik 3 : 0 2021-10-03 14:00
58 KS Hetman Zamość Brat-Cukrownik Siennica Nad. 2 : 1 2021-10-02 15:00
59 Kłos Chełm Igros Krasnobród 5 : 2 2021-10-02 15:00
60 Granit Bychawa Kryształ Werbkowice 3 : 1 2021-10-03 15:00
Kolejka nr 11, data: 2021-10-09
MECZ WYNIK DATA
61 Kryształ Werbkowice Stal Kraśnik 2 : 4 2021-10-09 15:00
62 Igros Krasnobród Granit Bychawa 1 : 5 2021-10-09 15:00
63 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Kłos Chełm 1 : 2 2021-10-09 11:00
64 KS Świdniczanka Świdnik KS Hetman Zamość 5 : 1 2021-10-09 14:00
65 Huczwa Tyszowce Start 1944 Krasnystaw 0 : 4 2021-10-09 15:00
66 Grom Różaniec Gryf Gmina Zamość 2 : 1 2021-10-10 15:00
Kolejka nr 12, data: 2021-10-16
MECZ WYNIK DATA
67 Stal Kraśnik Gryf Gmina Zamość 0 : 0 2021-10-16 14:00
68 Grom Różaniec Start 1944 Krasnystaw 2 : 5 2021-10-17 15:00
69 Huczwa Tyszowce KS Hetman Zamość 2 : 1 2021-10-17 14:00
70 KS Świdniczanka Świdnik Kłos Chełm 3 : 2 2021-10-17 11:00
71 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Granit Bychawa 1 : 7 2021-10-17 13:00
72 Igros Krasnobród Kryształ Werbkowice 3 : 4 2021-10-16 15:00
Kolejka nr 13, data: 2021-10-24
MECZ WYNIK DATA
73 Igros Krasnobród Stal Kraśnik 1 : 2 2021-10-24 14:00
74 Kryształ Werbkowice Brat-Cukrownik Siennica Nad. 3 : 0 2021-10-23 14:00
75 Granit Bychawa KS Świdniczanka Świdnik 0 : 1 2021-10-24 15:00
76 Kłos Chełm Huczwa Tyszowce 1 : 1 2021-10-23 15:00
77 KS Hetman Zamość Grom Różaniec 0 : 2 2021-10-23 15:00
78 Start 1944 Krasnystaw Gryf Gmina Zamość 0 : 0 2021-10-24 12:00
Kolejka nr 14, data: 2021-10-30
MECZ WYNIK DATA
79 Stal Kraśnik Start 1944 Krasnystaw 0 : 1 2021-10-30 13:00
80 Gryf Gmina Zamość KS Hetman Zamość 1 : 0 2021-10-30 14:00
81 Grom Różaniec Kłos Chełm 2 : 1 2021-10-31 14:00
82 Huczwa Tyszowce Granit Bychawa 1 : 3 2021-10-30 14:00
83 KS Świdniczanka Świdnik Kryształ Werbkowice 4 : 0 2021-10-31 11:00
84 Igros Krasnobród Brat-Cukrownik Siennica Nad. 0 : 1 2021-10-30 11:00
Kolejka nr 15, data: 2021-11-06
MECZ WYNIK DATA
85 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Stal Kraśnik : 2021-11-06 11:00
86 Igros Krasnobród KS Świdniczanka Świdnik : 2021-11-06 13:00
87 Kryształ Werbkowice Huczwa Tyszowce : 2021-11-06 13:00
88 Granit Bychawa Grom Różaniec : 2021-11-07 14:00
89 Kłos Chełm Gryf Gmina Zamość : 2021-11-06 13:00
90 KS Hetman Zamość Start 1944 Krasnystaw : 2021-11-06 14:00
Kolejka nr 16, data: 2021-11-11
MECZ WYNIK DATA
91 Stal Kraśnik KS Hetman Zamość : 2021-11-11 13:00
92 Start 1944 Krasnystaw Kłos Chełm : 2021-11-11 11:00
93 Gryf Gmina Zamość Granit Bychawa : 2021-11-11 14:00
94 Grom Różaniec Kryształ Werbkowice : 2021-11-11 13:00
95 Huczwa Tyszowce Igros Krasnobród : 2021-11-11 13:00
96 KS Świdniczanka Świdnik Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2021-11-11 11:00
Kolejka nr 17, data: 2021-11-14
MECZ WYNIK DATA
97 KS Świdniczanka Świdnik Stal Kraśnik : 2021-11-14 11:00
98 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Huczwa Tyszowce : 2021-11-14 13:00
99 Igros Krasnobród Grom Różaniec : 2021-11-14 13:00
100 Kryształ Werbkowice Gryf Gmina Zamość : 2021-11-14 12:00
101 Granit Bychawa Start 1944 Krasnystaw : 2021-11-14 14:00
102 Kłos Chełm KS Hetman Zamość : 2021-11-14 13:00
Kolejka nr 18, data: 2021-11-20
MECZ WYNIK DATA
103 Stal Kraśnik Kłos Chełm : 2021-11-20 12:00
104 KS Hetman Zamość Granit Bychawa : 2021-11-20 14:00
105 Start 1944 Krasnystaw Kryształ Werbkowice : 2021-11-20 11:00
106 Gryf Gmina Zamość Igros Krasnobród : 2021-11-20 13:00
107 Grom Różaniec Brat-Cukrownik Siennica Nad. : 2021-11-20 13:00
108 Huczwa Tyszowce KS Świdniczanka Świdnik : 2021-11-21 13:00
Kolejka nr 19, data: 2022-03-20
MECZ WYNIK DATA
109 Huczwa Tyszowce Stal Kraśnik : 2022-03-20 15:00
110 KS Świdniczanka Świdnik Grom Różaniec : 2022-03-19
111 Brat-Cukrownik Siennica Nad. Gryf Gmina Zamość : 2022-03-19 11:00
112 Igros Krasnobród Start 1944 Krasnystaw : 2022-03-19
113 Kryształ Werbkowice KS Hetman Zamość : 2022-03-19 12:00
114 Granit Bychawa Kłos Chełm : 2022-03-19
Kolejka nr 20, data: 
MECZ WYNIK DATA
115 Stal Kraśnik Granit Bychawa :
116 Kłos Chełm Kryształ Werbkowice :
117 KS Hetman Zamość Igros Krasnobród :
118 Start 1944 Krasnystaw Brat-Cukrownik Siennica Nad. :
119 Gryf Gmina Zamość KS Świdniczanka Świdnik :
120 Grom Różaniec Huczwa Tyszowce :
Kolejka nr 21, data: 
MECZ WYNIK DATA
121 Grom Różaniec Stal Kraśnik :
122 Huczwa Tyszowce Gryf Gmina Zamość :
123 KS Świdniczanka Świdnik Start 1944 Krasnystaw :
124 Brat-Cukrownik Siennica Nad. KS Hetman Zamość :
125 Igros Krasnobród Kłos Chełm :
126 Kryształ Werbkowice Granit Bychawa :
Kolejka nr 22, data: 
MECZ WYNIK DATA
127 Stal Kraśnik Kryształ Werbkowice :
128 Granit Bychawa Igros Krasnobród :
129 Kłos Chełm Brat-Cukrownik Siennica Nad. :
130 KS Hetman Zamość KS Świdniczanka Świdnik :
131 Start 1944 Krasnystaw Huczwa Tyszowce :
132 Gryf Gmina Zamość Grom Różaniec :