DoGryf(w)ka, czyli poligowy raport

To był bardzo pracowity weekend dla Gryfa. Nasze drużyny toczyły zażarte boje w rozgrywkach ligowych oraz brały udział w turniejach.

 

Jak już informowaliśmy, pierwszy zespół przegrał po walce z Kryształem Werbkowice 0:2 (0:1) i w sobotę o 11.00 postara się o kolejne punkty w wyjazdowym spotkaniu z Igrosem Krasnobród.

Pierwszą wygraną zaliczyła drużyna rezerw Gryfa w klasie A. Ekipa prowadzona przez Rafała Buraka pokonała Olendra Sól 4:1. Hat-trickiem popisał się Kamil Krawiec, a czwartą bramkę zdobył Damian Greszta.

Ze zwycięstwa cieszyli się również podopieczni Rafała Buraka i Andrzeja Rycaka. Młodzicy Gryfa w derbowym pojedynku pokonali bowiem AMSPN Hetman Zamość 2:1, a bramki strzelili Bartłomiej Kozak i Jakub Rudnicki. Trampkarze prowadzeni przez Pawła Szajewskiego musieli uznać wyższość Granitu Bychawa, któremu ulegli 4:7 (2:2)

Dzielnie poczynały sobie natomiast nasze żaki, które rywalizowały w turnieju w Bełżcu. Zgodnie z postanowieniami PZPN w kategoriach wiekowych poniżej dwunastego roku życia nie prowadzi się tabel ani klasyfikacji, ale możemy zdradzić, że podopieczni Damiana Koszela i Krystiana Wołocha spisali się na medal.

Najlepiej przekonać się o tym samemu, oglądając filmik poniżej.