Adrian trenuje z Rakowem!

Kolejnym młodym graczem (rocznik 2013) Akademii Gryf Gmina Zamość, który otrzymał zaproszenie na treningi do Akademii Raków Częstochowa, jest podopieczny trenera Jacka Szczyrby – Adrian Greszta. Przypomnijmy, że niedawno kilka dni w naszym klubie partnerskim spędził Oskar Wielgusiak, biorąc udział w treningach i sparingach.

Możliwość trenowania Adriana Greszty oraz innych zawodników naszej Akademii w Rakowie to stały element współpracy między klubami.

– Po każdej takiej wizycie dostajemy szczegółowy raport dotyczący zawodnika wraz z ewentualnymi sugestiami co do rozwoju poszczególnych elementów. Na pewno cieszy nas to, że nasi zawodnicy rywalizują jak równy z równym z zawodnikami Akademii Raków – podkreśla trener-koordynator Sebastian Luterek.

Wkrótce możliwość zaprezentowania swych umiejętności w Częstochowie powinni otrzymać kolejni gracze naszej Akademii.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Zamość