AKADEMIA GRYF GMINA ZAMOŚĆ współpracuje z ProTrainUp!

W Nowy Rok najlepiej wejść z przytupem i świetnie to wiemy!

Rozpędzamy się więc mocno i stawiamy kolejny odważny krok do przodu w historii gryfa Gmina Zamość.

Miło nam poinformować, że właśnie dołączyliśmy do szerokiego grona klubów, które nawiązały współpracę z firmą ProTrainUp, jednym z pionierów rozwiązań informatycznych dla środowiska gier zespołowych. Warto podkreślić, że współpracę z ProTrainUp podjęło ponad 5000 trenerów oraz 400 akademii i klubów piłkarskich.

O jakości usług świadczy również umowa z PZPN.  ProTrainUp dostarczy system wspomagający szkolenie na potrzeby kadr narodowych, Szkoły Trenerów PZPN, wideo-analizy dla sędziów oraz działania Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
Jak widać, Gryf znalazł się w znamienitym gronie!
Nic dziwnego, że koordynator Akademii gryf jest mocno zadowolony z podpisania współpracy!

– Nawiązanie współpracy z ProTrainUp pozwoli nam na efektywniejsze zarządzanie w całym klubie.
Trenerzy dostali świetne narzędzie do swojej codziennej pracy. Rozszerzyliśmy również licencję na program do analizy video, dzięki czemu większa liczba trenerów będzie mogła wprowadzić to narzędzie do swojej pracy. W Akademii Gryf chcemy ciągle się rozwijać i usprawniać pracę wszystkim naszym pracownikom.

Współpraca z ProTrainUp na pewno jest ważnym krokiem w tym kierunku – podkreśla Sebastian Luterek.