AKADEMIA GRYFA ROŚNIE W SIŁĘ!

Mamy kolejny powód do radości! Od kilku dni bowiem nasza Akademia wzbogaciła się o kompleks treningowy w Żdanowie. Na powierzchni ok. 130 m x 100 m mamy już równiutką murawę, na której w zależności od potrzeb możemy wyznaczać dowolne place gry. Pierwsze treningi już za nami.

– Boiska treningowe w Żdanowie to efekt bardzo dobrej współpracy z Panią Dyrektor Szkoły w Żdanowie Anną Kowalczyk, Dyrektorem Gminnego Zakładu Komunalnego Michałem Kłonicą, a przede wszystkim Wójtem Gminy Zamość Ryszardem Gliwińskim, który znalazł środki na budowę boiska. W Gryfie mamy coraz więcej grup młodzieżowych, na które potrzebujemy ponad 20 jednostek treningowych w tygodniu, a dzięki powiększeniu kompleksu o boiska trawiaste jest to możliwe. Chcemy, aby Żdanów był głównym ośrodkiem treningowym naszej akademii. Podkreślę, że obiekt ten ma służyć wszystkim mieszkańcom gminy Zamość, a w szczególności uczniom szkoły w Żdanowie oraz innym klubu z naszej gminy. Po raz kolejny potwierdziło się, że samorząd naszej gminy dba o rozwój infrastruktury sportowej. Jesteśmy za to wdzięczni i zrobimy wszystko, aby nie zawieść pokładanych w nas nadziei – przyznał Prezes STS Gryf Gmina Zamość Tomasz Bondyra.

Jesteśmy pewni, że kompleks boisk treningowych w Żdanowie przyczyni się do rozwoju Akademii Gryf Gmina Zamość, służąc jednocześnie mieszkańcom naszej gminy.