AMO w Gryfie

 

W piątkowe popołudnie (25.06) na stadionie w Zawadzie odbył się pokazowy trening Mobilnej Akademii Młodych Orłów dla grupy młodzika starszego oraz wzmocnionych wyróżniającymi się zawodnikami orlików. Prowadził go trener edukator Mobilnej Akademii Młodych Orłów – Paweł Dzięgiel. Zajęcia dotyczyły przenoszenia gry. Była to naprawdę ciekawa lekcja futbolu dla chłopców, którzy sporo się nauczyli. Warto zauważyć, że oprócz Pawła Szajewskiego, który pełnił funkcję asystenta, aktywnymi obserwatorami zajęć byli wszyscy trenerzy Akademii Gryf Gmina Zamość.

Prowadzący zajęcia Paweł Dzięgiel bardzo pozytywnie wypowiadał się o umiejętnościach i zaangażowaniu graczy Akademii Gryf Gmina Zamość.

– Dziękuję za zaproszenie i miłe przyjęcie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co zobaczyłem. Duża jakość i rozwój na wielu płaszczyznach. To była przyjemność. Polecam STS GRYF Gmina Zamość – powiedział po zajęciach trener edukator Mobilnej Akademii Młodych Orłów – Paweł Dzięgiel.

Ze swojej strony bardzo dziękujemy trenerowi za ciepłe słowa, a przede wszystkim za praktyczne wskazówki służące przenoszeniu gry. Z pewnością nie było to nasze ostatnie spotkanie w ramach współpracy z AMO.