Charakter kontra Stal

W sobotę o 17.00 meczem ze Stalą Kraśnik rozpoczynamy sezon 2020/2021. Do Zawady przyjeżdża zespół, który jeszcze niedawno występował w trzeciej lidze, więc przed nami ciężkie zadanie. Nasi gracze zapewniają jednak, że wyjdą na boisko z myślą o zwycięstwie i pokażą gryfowy charakter!

Przypomnijmy, że w okresie przygotowawczym Gryf rozegrał następujące sparingi:

Brat Siennica Nadolna – Gryf Gmina Zamość 2:3 (D. Dobromilski 2, Tomasiak), Igloopol Dębica – Gryf 2:0, Tomasovia (juniorzy starsi) – Gryf 0:5 (Tomasiak, D. Dobromilski, Pupeć, Panas, Klimkowski),  Stal Łańcut – Gryf 3:3 (Kierepka 2, Tomasiak), Gryf – Tanew Majdan Stary 3:0 (Kierepka, Baran, Panas).

W porównaniu do ubiegłego sezonu w kadrze Gryfa nie zaszły wielkie zmiany. Z powodu obowiązków zawodowych nie zobaczymy już w naszym zespole Damiana Dębickiego i Patryka Gromka. Do Kryształu Werbkowice odszedł natomiast Adrian Wołoch. Zawodnikom dziękujemy serdecznie za reprezentowanie naszych barw.

Na pokładzie witamy natomiast Huberta Sałamachę (wypożyczenie z Omegi Stary Zamość), który w poprzednim sezonie reprezentował Tomasovię. W szeregi Gryfa powrócił również Rafał Tomasiak, który był wypożyczony do AMSPN Hetman Zamość.

Sobotnie spotkanie ze Stalą Kraśnik sędziuje Szymon Niemczuk (KS Chełm). Cegiełki w cenie 8 zł będą do nabycia przed meczem. Dzieci i młodzież do lat 16 oraz kobiety wchodzą na mecz za darmo.