Czas na Start

Już w środę o 18.00 w ramach drugiej kolejki rozgrywek hummel IV ligi (gr. Lubelska II) Gryf Gmina Zamość zmierzy się ze Startem Krasnystaw.  Nasi rywale na inaugurację zremisowali bezbramkowo z Gromem Różaniec.

  • Po spotkaniu ze Stalą Kraśnik przed nami kolejny wymagający rywal, który w letniej przerwie pozyskał kilku wartościowych graczy. Tym bardziej jednak jesteśmy zmotywowani. Wyjdziemy na mecz z myślą o zwycięstwie i choć doświadczenie będzie po stronie Startu, to na pewno nie jesteśmy bez szans – powiedział przed pierwszym gwizdkiem trener Gryfa Sebastian Luterek.

Cegiełki w cenie 8 zł będą do nabycia przed meczem. Dzieci i młodzież do lat 16 oraz kobiety wchodzą na mecz za darmo.

Spotkanie sędziuje Hubert Chmura.

Zestaw par drugiej kolejki: Stal Kraśnik – Igros Krasnobród (17:00), Brat Siennica Nadolna – Kryształ Werbkowice (17:00), Świdniczanka Świdnik – Granit Bychawa (17:00), Huczwa Tyszowce – Kłos Gmina Chełm (18:00), Grom Różaniec – Hetman Zamość (18:00), Gryf Gmina Zamość – Start Krasnystaw (18:00).