Cztery wygrane orlików!

Takie turnieje procentują w przyszłości, a jednocześnie dają potwierdzenie dobrze wykonanej pracy!

– Drużyna orlika młodszego z rocznika 2012 wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju w Lublinie. Obok gospodarzy – Lublinianki Lublin – w turnieju udział wzięły między innymi drużyny z Lublina, Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego czy Łukowa. W tym towarzystwie nasi orlicy spisali się świetnie, wygrywając 4 mecze i ponosząc tylko 1 porażkę. Dziękujemy organizatorom za świetną organizację turnieju i liczne atrakcje – podsumował turniej zadowolony z postawy swoich podopiecznych trener Jacek Szczyrba.

Warto podkreślić, że to kolejny udany turniej drużyn Akademii Gryf Gmina Zamość, w którym na tle uznanych marek pokazujemy się z dobrej strony! Nasze drużyny rywalizują bowiem nie tylko na poziomie regionalnym, ale sprawdzają się również na tle mocnych zespołów z Lubelszczyzny czy Podkarpacia.