DoGryf(w)ka (02-03 października)

Cotygodniowa doGryf(w)ka, czyli raport z boisk…

Nasi czwartoligowcy musieli zadowolić się remisem. Prowadzenie Gryfowi dał Damian Baran, ale Huczwa za sprawą Adama Niderli doprowadziła do wyrównania. W niedzielę o 15.00 zespół Sebastiana Luterka zagra na wyjeździe z Gromem Różaniec.

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosła drużyna Rafała Buraka. Tym razem Gryf II Gmina Zamość rozgromił na wyjeździe Sokoła Zwierzyniec 4:0 (Gromek 2, Chadaj, Magryta). W niedzielę o 14.30 nasz zespół podejmie tarpana Korchów.

Ciągle na pierwsze ligowe zwycięstwo czekają nasi trampkarze. Tym razem zespół Pawła Szajewskiego przegrał z AT Champion Biała Podlaska 2:6 (Zawadzki, Ziemba). Wynik może być nieco mylący, ponieważ przyjezdni musieli sporo się napracować, aby wywieźć 3 punkty z Zawady, a naszym trampkarzom w sytuacjach podbramkowych brakowało zwyczajnie szczęścia.  Już w środę o 16.00 Gryf podejmie Czarnych Dęblin.

Jak burza idą natomiast podopieczni Rafała Buraka, którzy w lidze młodzika pokonali na wyjeździe Ruch Machnów Nowy 5:1 i z kompletem zwycięstw otwierają tabelę.

Kolejne udane turnieje zapisali na swoim koncie najmłodsi adepci Akademii Gryf Gmina Zamość. Nasze żaki i skrzaty z ogromnym zapałem walczyły z rówieśnikami z innych drużyn, zdobywając bezcenne doświadczenie.