DoGryf(w)ka (09-10 października)

Miewaliśmy już w swojej historii lepsze weekendy, ale i takie się zdarzają. Podchodzimy do tego z pokorą, ciężko trenujemy i walczymy dalej.

Nasi czwartoligowcy przegrali na wyjeździe z Gromem Różaniec. Prowadzenie Gryfowi dał Patryk Kierepka, skutecznie egzekwując rzut karny (37 min.). Po zmianie stron miejscowi z zimną krwią wykorzystali jednak nasze indywidualne błędy i strzelili dwa gole, wygrywając ostatecznie 2:1 (0:1).

Nie powiodło się również drugiej drużynie Gryfa, która w Lipsku uległa Tarpanowi Korchów 1:4, a jedyną  bramkę zdobył Piotr Chadaj.

Na tarczy z Puław wrócili także trampkarze, którzy ulegli Puławiakowi 2:6 (1:1). Drużyna Pawła Szajewskiego do 60 min. prowadziła 2:1 i wypracowała sobie kolejne sytuacje bramkowe. W końcowym kwadransie miejscowi zagrali jednak z zabójczą skutecznością, wygrywając ostatecznie różnicą czterech bramek.

Honoru Gryfa bronili więc młodzicy, którzy podtrzymują serię zwycięstw. Tym razem zespół Rafała Buraka i Andrzeja Rycaka pokonał Kryształ Werbkowice 4:0. Bramki zdobyli:  Bartłomiej Kozak, Miłosz Łygas, Oliwier Malinowski i Kacper Nalepko.

Kolejne turnieje zapisali na swoim koncie również najmłodsi adepci naszej akademii. Zarówno żaki jak i skrzaty z radością na twarzach oraz z roziskrzonymi oczami walczyły o każdą piłkę.

https://www.youtube.com/watch?v=J0xyvnBUNaA