Dogryf(w)ka (16-17 października)

Jesteśmy już po kolejnym weekendzie, w czasie którego swoje spotkania ligowe oraz turnieje rozgrywały drużyny Gryfa.

Nasi czwartoligowcy bezbramkowo zremisowali na boisku lidera w Kraśniku.

Jeszcze lepiej spisał się drugi zespół Gryfa, rywalizujący w zamojskiej w Keeza klasa A. Podopieczni Rafała Buraka pokonali na wyjeździe Start Gmina Frampol aż 7:0, a instynktem strzeleckim błysnął Piotr Chadaj, który zaliczył… czteropak! Dwa gole zdobył Patryk Gromek, a jednego Kacper Zając.

W gorszych nastrojach schodzili z boiska nasi trampkarze młodsi, którzy ulegli w Świdniku Avii 2:5 (0:1). Bramki: Kowalski, Szczuka. Pierwsze punkty w rozgrywkach ligowych stracili natomiast młodzicy Akademii Gryf Gmina Zamość. Zespół Rafała Buraka i Andrzeja Rycaka zremisował na wyjeździe z Pogonią Łaszczówka 2:2.
Ostatni turniej w rundzie jesiennej rozegrały nasze skrzaty, które rywalizowały w Tomaszowie Lubelskim.