Dogryf(w)ka – 6-7 listopada

Listopadowy weekend przyniósł Gryfowi więcej powodów do radości niż smutku. Z czterech naszych ekip, rywalizujących o ligowe punkty, aż trzy wywalczyły komplet punktów. Bezcenną wygraną zanotował zespół Sebastiana Luterka, który pokonał na wyjeździe Kłosa Gmina Chełm 3:1 (Kierepka, Markowski, Dołba). Tym samym ciągle pozostajemy w grze o grupę mistrzowską.

Ważne punkty zapisał na swoim koncie również drugi zespół Gryfa, który ograł Potok Sitno 4:2 (Gromek 2, Chadaj, Kycko). Zespół Mariusza Bardy (serdecznie pozdrawiamy) zawiesił nam wysoko poprzeczkę, pokazując, że nieprzypadkowo jest w czołówce rozgrywek.

Trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo odnieśli trampkarze młodsi Akademii Gryf Gmina Zamość. Tym razem zespół Pawła Szajewskiego pokonał Lubliniankę 5:4 (Zawadzki 2, Ziemba, Szczuka, Witoszka) i możemy tylko żałować, że kolejne spotkanie o punkty dopiero wiosną.

W ślady starszych kolegów nie poszli jedynie młodzicy, którzy w meczu na szczycie przegrali na wyjeździe z Tomasovią 2:7. Drugie miejsce na półmetku to jednak i tak dobry punkt wyjścia przed rundą rewanżową.

A najmłodsi gryfowcy niestrudzenie trenują w cieplutkich halach Gminy Zamość.