Efektowne zakończenie rundy

Trampkarze młodsi Gryfa Gmina Zamość kończą rundę jesienną trzecim zwycięstwem z rzędu! Tym razem zespół Pawła Szajewskiego pokonał Lubliniankę 5:4 (3:1).

Spotkanie miało niezwykle emocjonujący przebieg, a wynik zmieniał się niczym pogoda w górach. Kluczowym momentem spotkania była obrona rzutu karnego przez Sebastiana Procia przy stanie 4:3 dla czerwono – żółto – białych.

– W tym spotkaniu zagraliśmy  skutecznie i trochę dopisało nam szczęście. Brawa dla chłopaków za walkę i mądrą grę z kontry. Dzięki serii zwycięstw rundę jesienną kończymy w znakomitych nastrojach. Jestem przekonany, że po dobrze przepracowanym okresie zimowym w rundzie wiosennej punktów będzie więcej  – powiedział po ostatnim gwizdku trener Paweł Szajewski.

My również wierzymy w nasz zespół, który szczególnie w ostatnich spotkaniach pokazał, że drzemie w nim spory potencjał!

Gryf Gmina Zamość – Lublinianka Lublin 5:4 (3:1)

Bramki: Ziemba 13, Zawadzki 26 k., 77 k., Szczuka 28, Witoszka 53 – 22, 42, 52, 80.

Gryf: Proć – Janda, Kosiński, Kowalski, Łapa –   Zawadzki, Troć, Mamełka – Ziemba, Witoszka, Poździk oraz Szczuka, Gałaszkiewicz, Komisarczuk.