Gryf kontra Orlęta

W sobotę o 17.00 meczem z Orlętami Łuków kończymy rozgrywki ligowe. Zapraszamy na Stadion Gminny w Zawadzie!

Stawką meczu są nie tylko trzy punkty, ale i drugie miejsce w tabeli grupy spadkowej hummel IV ligi. Zespół Dariusza Solnicy ma aktualnie o 3 pkt. więcej od Gryfa, a w pierwszej rundzie pokonał nas 1:0.

– Choć w głowach mamy już finał Pucharu Polski, to mecz z Orlętami traktujemy poważnie i walczymy o zwycięstwo. Dla nas każde wyższe miejsce w tabeli ma znaczenie. Poza tym na każdy wyjazd jeżdżą z nami kibice, więc nie możemy ich zawieść. Po raz pierwszy od miesiąca mieliśmy tydzień przerwy między meczami i świeżość wróciła. Zależy nam, żeby ligę zakończyć wygraną, choć łatwo nie będzie, bo Orlęta to solidna drużyna – mówi Sebastian Luterek.

Spotkanie sędziuje Mikołaj Łaba.

 

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE W SOBOTĘ W KASIE KLUBU PROWADZONA BĘDZIE PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW W CENIE 10 ZŁ NA FINAŁ PUCHARU POLSKI LZPN Z CHEŁMIANKĄ.

ZASADY SPRZEDAŻY:

Ze względu na duże zainteresowanie meczem i ograniczoną liczbę miejsc na trybunach każdy kibic, który zakupi bilet na mecz z Orlętami, otrzyma prawo do nabycia dwóch biletów na Finał Pucharu Polski LZPN.

 

Tym bardziej warto więc wybrać się na sobotnie spotkanie.