Gryf solidarny z Ukrainą

 

Pragniemy poinformować, że STS Gryf Gmina Zamość w ramach akcji prowadzonej przez nasz samorząd organizuje zbiórkę potrzebnych rzeczy na rzecz obywateli Ukrainy.

Otrzymaliśmy prośbę o wsparcie od jednej z rodzin, która przyjęła pod swój dach 27 uchodźców z terenów objętych wojną i oczywiście odpowiedzieliśmy na nią pozytywnie. Zbieramy już potrzebne rzeczy wśród naszych graczy drużyn seniorskich i zespołów akademii. Z pomocą przychodzą również rodzice młodych graczy, za co z całego serca dziękujemy! Za pośrednictwem mediów zwracamy się z apelem do wszystkich sympatyków Gryfa, aby i oni przyłączyli się do akcji. Wszystkie potrzebne rzeczy prosimy dostarczać do siedziby Gryfa na Stadionie w Zawadzie.

Z ramienia naszego Klubu akcję koordynuje Kamil Tomczyszyn – tel. 662 622 444.

Co zbieramy?

– cukier, mąka, makarony,

– pampersy do pięciu lat,

– olej rzepakowy, ser żółty,

– paszteciki, konserwy,

– soczki, musiki i dania w słoikach dla dzieci,

– środki do prania i środki czystości,

– ręczniki kuchenne papierowe, papier toaletowy,

– skarpetki dla dzieci 2-3 lata.

Przypominamy również, że  związku z konfliktem zbrojnym panującym na Ukrainie, Gmina Zamość ogłasza zbiórkę darów rzeczowych dla potrzebujących obywateli ukraińskich. Wszystkie potrzebne informacje wraz z adresami punktów zbiórek znajdziecie na stronie www.gminazamosc.pl.

 

Bądźmy solidarni z Tymi, którym wojna odebrała dom, spokój i Bliskich!