Gryf w pełnej gotowości!

Tak się zazwyczaj składa, że nowy rok szkolny pokrywa się z nowym piłkarskim sezonem. Nic więc dziwnego, że członkowie Akademii Piłkarskiej Gryf Gmina Zamość muszą być gotowi na jedno i drugie. Kwestie szkolne to przede wszystkich sprawa rodziców, ale szkoleniowe leżą już w gestii trenerów i władz Gryfa.

W związku z tym w siedzibie naszego Klubu odbyło się cykliczne spotkanie poświęcone działalności Akademii. Prezes Tomasz Bondyra oraz Koordynator szkolenia Sebastian Luterek spotkali się z trenerami wszystkich grup młodzieżowych w celu omówienia bieżącej sytuacji w klubie i nakreśleniu celów na najbliższe miesiące.Omówiona została również współpraca z Rakowem Częstochowa oraz zaprezentowany model pracy  Akademii Gryf Gmina Zamość w kolejnych latach. Reasumując, w Gryfie przyszłość zaczyna się już teraz! Wchodzimy w nowy sezon pełni energii, pomysłów i chęci dzielenia się doświadczeniem.

 

SZANOWNI RODZICE!
Jeżeli Państwa Dziecko chce przeżyć piłkarską przygodę w gronie serdecznych przyjaciół, to nasza Akademia jest znakomitym miejscem do realizacji tych planów. Są kluby, które prowadzą nabory – my zapraszamy, zapewniając, że mamy pomysł na każdego chętnego!
Zapewniamy dwóch szkoleniowców z pasją, dobrą zabawę połączoną z nauką gry w piłkę i serdeczną atmosferę!
Wielu Rodziców, którzy nam zaufali, z pewnością to potwierdzi!  Mamy nadzieję, że wkrótce do rodziny Gryfa dołączą kolejni młodzi gracze.
Wszystkie niezbędne informacje: Sebastian Luterek (Koordynator Akademii STS Gryf Gmina Zamość)  515 734 768 ☎️