I jak tu ich nie kochać?

I jak tu ich nie kochać tych dzieciaków. Nie tylko w walentynki! Drużyna żaków młodszych (rocznik 2014) naszej Akademii ponownie dostarczyła swojemu trenerowi dawidowi Nowogrodzkiemu powodów do radości (choć i bez tego szkoleniowiec naszego piłkarskiego narybku jest człowiekiem niezwykle pogodnym).

 

Tym razem zespół Gryfa wziął udział w Kicker Winter Cup 2022 w Tomaszowie Lubelskim. Zgodnie z zaleceniami PZPN nie podamy wyników. Jeżeli jednak uchylimy rąbka tajemnicy, zdradzając, że nasz zespół w ośmiu meczach stracił ledwie trzy bramki, to chyba nic złego się nie stanie.

 – Chłopcy coraz odważniej grają jeden na jeden i coraz częściej próbują tworzyć linię podania. Próby szybkiego odbioru piłki skutkowały dobrą grą w obronie i groźnymi kontrami. Pracujemy dalej wytrwale i robimy kolejne małe kroczki do przodu – podkreśla trener Dawid Nowogrodzki.

AKADEMIA Gryf Gmina Zamość (2014): Igor Bochenko, Filip Dziędziurko, Marcel Grula, Oliwier Jachymczyk, Marcel Kudyk, Marcin Kozak, Oskar Wielgusiak, Fabian Zygmunt. Trener: Dawid Nowogrodzki.

 

Serdecznie dziękujemy AP Kicker Tomaszów Lubelski za zaproszenie i bardzo dobrą organizację!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Marka Wielgusiaka – pięknie dziękujemy!

 

Poniżej fotogaleria z turnieju: