Już w sobotę ROZVITA CUP!

Akademia Gryfa Gmina Zamość wchodzi w nowy sezon z prawdziwym przytupem! Po podpisaniu umowy partnerskiej z Rakowem Częstochowa już w najbliższą sobotę (28 sierpnia) zapraszamy do Zawady na Turniej Rozvita Cup. Od godz. 9:00 na Stadionie Gminnym rywalizować będą żaki młodsze (rocznik 2014) i żaki starsze 2013. Warto więc zarezerwować parę godzin, zabrać najbliższych i zobaczyć w akcji narybek Gryfa!

 

Warto przypomnieć, że Rozvita – Roztoczańska Witamina to jedyna w Polsce suszarnia owoców, która do produkcji wykorzystuje energię cieplną powstałą w zlokalizowanej obok biogazowni rolniczej. Dzięki temu procesowi pyszne jabłkowe chipsy i frytki Rozvity nie tylko zachowują swój naturalny smak, ale pełno w nich również witamin i przyswajalnych pierwiastków.  Krótko mówiąc, Rozvita to owocowe smakołyki skrojone dokładnie na miarę naszego zdrowia!

 

Dziękujemy serdecznie firmie Rozvita, że zechciała zostać współorganizatorem naszego turnieju.

Zapraszamy również na stronę naszego Partnera: https://rozvita.pl/, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat cennych wartości produktów Rozvity.