Minimalna porażka młodzików

 Tym razem się nie udało. Drużyna młodzików Akademii Gryfa Gmina Zamość uległa na wyjeździe Orlikowi Lubartów 2:3 (1:3).

– Nie poradziliśmy sobie z bardzo ambitną gry gospodarze, a do tego popełniliśmy za dużo błędów w obronie – zwłaszcza do przerwy. Po przerwie zagraliśmy lepiej, strzeliliśmy kontaktową bramkę, do końca próbowaliśmy wyrównać, ale zabrakło nam trochę szczęścia i dlatego wracamy na tarczy – podsumował spotkanie trener Paweł Szajewski.

A już w sobotę o 11.00 nasi młodzicy zagrają na wyjeździe z Granicą Lubycza Królewska.

Orlik Lubartów – Gryf Gmina Zamość  3:2 (3:1)

Bramki: Zawadzki 14, Kowalski 37

Gryf: Proć – Łapa, Soboń, Kosiński, Kudyk – Ziemba, Zawadzki, Lewicki – Kowalski oraz Szewczuk, Piwko, Stefański, Janda, Troć, Kyc, Gałaszkiewicz